Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik az a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az a fogamzásgátló amit csak havonta egyszer kell beszedni, és egész hónapban véd?

Figyelt kérdés
Láttam múltkor egy újságban, de nem volt semmi konkrétium írva hozzá. Most ez csak egy terv vagy egy álom egyenlőre, vagy tényleg létezik? És mennyire biztonságos? Tud valaki erről többet?
2008. nov. 27. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Van olyan is, amit beültetnek a bőröd alá, és 5 évig működik. Mondjuk elég feltűnő...


De olyan is van (csak nem tudom, azt szedni kell-e), amitől csak 3 havonta van vérzésed.

2008. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Injekciók vannak, amiket azt hiszem havi, vagy több havi rendszerességel kell beadatni.
2008. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Az első válaszadó félve jegyzem meg, talán túl sok barlangos horror filmet nézett az HBO-n.
2008. nov. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Elárulnátok, hogy miért kellett ennyire durván leszavazni???

Mind valóság, amit írtam. Tényleg létezik műtéttel bőr alá (a karba szokták) beültethető fogamzásgátló eszköz.


És létezik olyan, ami 3 hónapos ciklust okoz.


Lehetne olyat is készíteni, ami akár éves ciklust okoz - csak nem merik. A nők szeretik azt a biztonságot, amit a 'végre megjött' érzés jelent.

2008. nov. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy rózsaszínű plakát volt és azt volt ráírva ,hogy

"a fog.gátló tabletták ideje lejárt"??? Havi gyszer kell alkalmazni, kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét...

Én azt a dokinál láttam és megkérdeztem, az hüvelygyűrű!!

2008. nov. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már én is kiderítettem, hüvelygyűrű. Egyszer egy hónapban kell feltenni, de amúgy az is hormontartalmú mint a tabi.
2008. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszolónak: de, valami ilyesmi volt oda írva, én azt hittem h az is tabi :S na mindegy, akkor marad a megszokott minden napi tabiszedés :( Köszönöm a válaszokat, és én senkit nem pontoztam le :)
2008. nov. 28. 10:44
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Az első válaszadónak igza van, létezik a injekciós fogamzásgátlás. Egy barátnőm azt használja, és neki eddig bevált.

Petranova

2008. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

köszönöm petranova.

azért mondjuk arra kíváncsi is lennék, hogy aki annyira "értett hozzá" az pontozott-e le, vagy aki tényleg értett is hozzá valamennyire...

fogadjunk, ha egy orvos írta volna, azt is lepotoznátok, főleg ha erre szakosodott, pl. nőgyógyász.

előbb inkább jártjatok utána, mielőtt véleményezitek a dolgokat, ezt csak megjegyzem.

eyébként én sem értem, hogy miért lettem lepontozva.


egyébként pedi igen, ez a módszer biztonságos.

ezt lfelejtettem még ezelőtt leírni.

2008. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
mit kell ezen problémázni, nem teljesen mindegy hogy ki itélte hasznosnak és ki nem a válaszodat...?
2008. nov. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!