Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlótól lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlótól lett hüvelygombám, akkor nem fog elmúlni míg az adott gyógyszert szedem?

Figyelt kérdés
Canesten sem hozta helyre. Akkor irány az orvos és csak gyógyszerváltás segít? Évekkel ezelőtt más fajta fogamzásgátlót szedtem és akkor nem volt ilyen probléma.

2020. okt. 2. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Válts gyógyszert és egyúttal kezeltesd ki magad és a partneredet is
2020. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tessék elmenni dokihoz! Egyébként nekem ugyan ilyen problémám volt, mikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni előjött nálam a probléma amire az orvos természetesen mindig felírt egy krémet ami 5 nap alatt meggyógyított, de hát újra és újra előjött és erre felírt egy kúpot amivel komolyabban tudtam magam kúrálni, elmúlt és azóta nem volt semmi ilyen problémám, pedig ugyan úgy szedem most is ugyan azt a fogamzásgátlót. Tehát kérdezd meg az orvost, ő tudja.
2020. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!