Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló, baj, ha rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló, baj, ha rossz szemet vettem be?

Figyelt kérdés

Elnéztem, és egy héttel későbbit vettem be. 21 napig kell szednem, majd 7 napos szünet.

Lehet, hogy hülye kérdés, de a tabletta leírása nem tér ki erre.

Interneten pedig mindenhol mást lehet olvasni



2020. okt. 3. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, rossz a kérdés. Nem mindegy, hogy mihez képest vetted be a 7 nappal későbbit.
2020. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pénteken, azaz tegnap, egy másik szem tablettát vettem be. az egy héttel későbbi péntekhez tartozó tablettát.
2020. okt. 3. 16:07
 3/11 A kérdező kommentje:
ha jól tudom, az ilyen 21 darabos tablettáknál ugyanaz a hatóanyag, de nem vagyok biztos benne
2020. okt. 3. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegyiknel ugyanaz a hatóanyag.Mit ír a beteg tajekoztato?
2020. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, te olyan hülye vagy, mint szódás a lovát! Olvasd már el az első hozzászólást, aztán nézz rá a levélre, és jöjj rá, hogy nem férek hozzá a Google calendar-odhoz.

Fszomat se érdekli hogy péntek-e vagy csütörtök. De ha a harmadik heti helyett a negyedik hetiből vettél be, akkor beszoptad.


Istenem... Az ilyennek felelőtlenség fogamzásgátlóval patronálni a (nyilván szintén felelőtlen) szexuális vágyait

2020. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es ebben az esetben mi a teendő?
2020. okt. 3. 17:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem egyforma mind a 21 szem?
2020. okt. 3. 17:39
 8/11 A kérdező kommentje:
A beteg tájékozó ezzel kapcsolatban nem ír semmit. Le van írva, hogy mit tartalmaznak a tabletták, nem írja, hogy ugyanolyan- e az összes, vagy sem
2020. okt. 3. 17:41
 9/11 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy a csomagban található tabletták hatóanyagai, sőt azok adagja is azonos, az Estelle monofázisos kombinált orális fogamzásgátló.

A pontosan az előírásoknak megfelelően (kihagyások nélkül) szedett gyógyszer csaknem teljes védelmet nyújt a nem kívánt terhességgel szemben.


Ez tehát nem azt jelenti, hogy mind a 21 tablettában ugyanaz a hatóanyag, és teljesen mindegy a nap, és a hét is?

2020. okt. 3. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól olvasom, Estelle-t szedsz. Annak mind a 21szem ugyan az.

Velem is fordult már elő, igaz nem ezzel a gyógyszerrel. Semmi gond nem lett.

2020. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!