Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire utal, ha néha begörcsöl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, ha néha begörcsöl a lábam, és fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szedem, 2x a talpam, egyszer pedig a vádlim görcsölt be néhány másodpercre.Tabletta szedés előtt volt vérvétel, minden rendben volt.

Ez trombózis előjele lehet, vagy csak simán egy mellékhatása, amivel különösebb probléma a pillanatnyi fájdalmon kívül nincs? Kicsit hipochonder vagyok sajnos...



2020. okt. 9. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és mikor is voltak ezek a görcsök? volt erőltetés előtte? esetleg hidegben voltál?
2020. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajlamos vagy fokozott véralvadásra?

A láb görcsölése magnéziumhiány jele is lehet, szedj magneB6ot

2020. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

éjszaka, erre keltem, egyszer pedig este.

a talpam neha-neha tabletta előtt is görcsölt, mert lúdtalpam van, illetve a vádlimban most izomlázam van, és arra gyanakszom, hogy azért görcsölt be...

2020. okt. 9. 19:24
 4/11 A kérdező kommentje:
voltam kivizsgáláson, a trombocita számom nagyon alacsony.
2020. okt. 9. 19:25
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, itt gyakorin mindig azt lehet olvasni h magnézium hiány...😅

lehet ez a görcs trombózis előjele, vagy annak inkább más fajta fajdalom lenne?

2020. okt. 9. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony trombocita szám pont, hogy vérzékenységet okoz, ergo sokkal nehezebben alvad a véred. Tehát sokkal kevésbé vagy fogékony a trombózisra. Tehát nem tartom valószínűnek, hogy trombózisod lenne.

Nem tudom pontosan milyen érzés a trombózis, még nem éltem át. Bár nekem fokozott hajlamom van rá, nem is szedhetek miatta tabit, szóval egyszer biztosan megtapasztalom. Majd akkor leírom ide, hogy milyen :D

A magnéziumhiányt meg jómagam elég gyakran szoktam itt emlegetni.

2020. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magnéziumot kellene szedni, ha már hormonbógyókat is szedesz, napi +1 tabletta nem lesz gond.
2020. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Lábgörcsök ellen nekem is magnéziumtablettát ajánlott az orvos. Mielőtt elkezded szedni, beszélj az orvosoddal, mert ez a szívizomműködést is befolyásolja. Most erre ajánlotta a kardiológusom, de más fajtáját az előzőnek.

Na használd vaktában, hiába szabadon vásárolható a patikákban!

2020. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez nem lehet trombózis előjele?
2020. okt. 9. 20:00
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó, ha már görcsöl a láb, akkor hiány áll fenn belőle, ergo csak pozitívan tud hatni.

Nyilván ha az embernek amúgy nincs hiánya, akkor tudja túladagolni, de ahhoz is vagy napi 20 tablettát be kéne venni belőle..

2020. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!