Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik Pharmatex készítményt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik Pharmatex készítményt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Még sosem használtam, de szükségem lesz rá a közeljövőben.

Olvastam, hogy van krém, kúp, tabletta is...


Az orál szexnél nem érezhető a krém?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2020. okt. 17. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Én egyiket sem ajánlom. Mindnél ki kell várni a hatóidőt. Tehát képzeld ezt úgy, hogy belendültök, de akkor meg kell állnod, mert hopp, fel kell helyezned a tablettát, kúpot, krémet akármit... és kivárni azt az x időt, amíg hat. Kész, azonnal elmegy minden kedved, meg a pasinak is.,

Plusz, a "Pharmatex-bébi' kifejezés sem véletlenül került bele a köztudata.

2020. okt. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem! Akkor használd, ha pesszáriumod van, kiegészítő védekezésként.
2020. okt. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a kúpot használom mindenféle kiegészítés nélkül. Ha megnézed a pharmatex weboldalon akkor ott van hogy kinek mit ajánlanak, pl a kapszulát túlzott hüvelyváladék esetén.

De van akinek működik, van akinél becsúszik a baba így is, nem tudom hogy azért mert rosszul alkalmazzák vagy mert nem működik annyira jól. Tehát ha legalább 99%-os védelmet akarsz akkor inkább ne használd csak a pharmatexet.

2020. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!