Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy az esély a teherbeesésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy az esély a teherbeesésre ha elfelejtettem egy nap bevenni a fogamzásgátló tablettát és aznap együttlét is történt? Mi történik ha felcserélem a levélen jelzett napokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek titeket, hogy csak azok válaszoljanak, akik normális, kedves és segítőkész választ tudnak adni! :) Előre is köszönöm azoknak! :)


Tizennyolc éves lány vagyok. Harmadik hete, hogy elkezdtem szedni a Lindynette fogamzásgátló tablettát. Október 17.-én történt egy együttlét a párommal, aztán nem sokkal később szólt az emlékeztető, hogy vegyem be a napi adagot, de éppen dolgom volt. Gondoltam pár perc nem lesz gond, de sajnos végül teljesen megfeledkeztem róla... Másnap, azaz 18.-án, a következő adag időpontjában észrevettem a gyógyszeres levélen, hogy a tegnapi adag nincs kibontva. Bevettem a 18.-ai tablettát. Gondoltam majd rákeresek, hogy ebből baj-e lehet. Éjfél után, azaz már 19-én, rákerestem a dologra, de csak arra találtam választ, hogy ha csak elfelejtettünk egyet bevenni. Viszont nálam történt aznap egy együttlét is és a menstruációs naptáram szerint 10.-étől 16.-áig voltam termékeny. A neten azt írták, hogy egyszerre vegyük be a napi adagot a kimaradt tablettával együtt, de én már pár órával azelőtt bevettem a napit. Nem tudtam mit tenni, bevettem a kimaradt tablettát. Okozhat-e gondot, nem kívánt terhességet ez a figyelmetlenségem??


Mégegy kérdés ezzel kapcsolatban. Ez egy korábban, második hétben történő eset volt. A gyógyszeres levélen napokra vannak szedve a tabletták. Egy szerdai nap következett, de egy kis figyelmetlenség miatt egy másik szerdai tablettát vettem be. Nagy gondot okoz ha a két napot felcserélem? Tehát ha a jövőbeli szerdai nap helyett, a múltbeli szerdai tablettát veszem be?


Kérlek ne ítéljetek el a figyelmetlenségem miatt. Mostanában elég zavaros az agyam, elköltöztünk, sok a gondom, nem csodálom, hogy kicsit figyelmetlen vagyok. :(



2020. okt. 19. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy
2020. okt. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem az a biztos, ha felhívod telefonon a nőgyógyászod, ő tudja a legrelevánsabb és szakszerű választ megadni a problémádra.
2020. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beteg vagy?
2020. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen kettős ikrek lesznek
2020. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratula
2020. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!