Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sensonette 20-at szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sensonette 20-at szedek elfelejtettem bevenni egy tablettát. Most kezdtem el a gyógyszert, ugye az első tabletta utántől 24 órára rá véd. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs melyik napon,ma vettem eszre hogy egy nappal korabban jarok mint ahogy kene!:S Most bevettem két tablettát,ugye a 12 órán tül mentem,kérdés hogy most akkor az 1 hetes óvszeres védekezést be kell tartani vagy mi a teendő? Tegnap bevettem a tabit arra emlékszem... fogalmam sincs hogy fordult elő:'( segítsetek

2013. febr. 5. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez az első levél, akkor a helyedben egész hónapban használnék óvszert... Biztos, ami biztos alapon.
2013. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírásában benne van, hogy mi a teendő. Az is (vagy a doki tudja, telefonon is megkérdezheted), hogy mi van, ha nem vagy biztos benne. Akkor egy ideig, valószínűleg 1-2 hétig máshogy is védekeznetek kell. :)
2013. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ugye 24 órán belül védett vagyyok ahogy az orvosom is mondta,sajnos most szabadsagon van,igy nem vette fel a telefont :( azert irtam ide... bevettem most mivel mindig ilyen idopontban szedem a tegnapi gyogyszert is... legkozelebb vasarnap leszek eggyutt a baratommal. elvileg ha most normalisan szedem normalis lesz a vedettseg... nagyon parazos vagyok,es nagyon ciki hogy most utazik el az orvosom:( a betegtajekoztaton az van,hogy vegyem be abban az idopontban amiben szoktam a tegnapit meg ugye a mai adagot. az utana valo vedekezesrol nem lattam sok hirt:(
2013. febr. 5. 19:26
 4/4 A kérdező kommentje:
ebben az a vicc,hogy a naptaramban csutortokon jott meg a menstruaciom,szerdan kezdtem el a gyogyszert mivel akkor mar elkezdodott a verzes minimalisan. es most a hetfoi gyogyszert vettem volna be........ es nem tudok olyan napot ahol ne vettem volna be a gyogyszert. lehet felelotlennek neztek,de ebreszto is van allitva a gyogyszer szedesehez.... nem tudom mi lehet a problema....
2013. febr. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!