Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vazektomia mütét után teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vazektomia mütét után teherbe ejthet a párom ?

Figyelt kérdés
2x teherbe estem,majd a vazektomia mellett döntöttünk,kb fékéve volt a mütét. Nem jön meg,fáj a cicim,volt kis rozsaszin most meg semmi,ugye nem lehetek terhes ? Lehetséges hohy semmit nem ért a mütét ?

2020. okt. 20. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hibaszázalék minden beavatkozásnál van. Vegyél egy tesztet és nézd meg. Ettől nem kapsz biztosabb választ sehol. Mi itt nem tudjuk megjósolni, hogy terhes vagy-e.
2020. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után már nem kellene hogy teherbe tudjon ejteni.
2020. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elméleti nem de soha nem lehet tudni.
2020. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy terhes, de a teszt mond biztosat. 6 hónapot szoktak jósolni arra, hogy teljesen nemzokeptelenne valljon a férfi.
2020. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha eltolta a doki a műtétet akkor igen - csinos ki műhiba pert akaszthatsz a nyakába (bár az apróbetűsben ügyesen leírják hogy nem vállalnak felelősséget).

A vaszektómia a legbiztosabb fogamzásgátlási módozat. Vegyél tesztet és keresd fel a nőgyógyászod, de az esély kisebb mint a lottó ötösre.

2020. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ellenőrzésen negatív spermiogramm eredményt kapott a párod?

Ha igen, akkor szinte garantáltaln nem vagy terhes.

2020. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már csináltam két tesztet,negativ. Szlovákiában csináltuk,mert itt éveket kellett volna rá várni.

Nem ment vissza spermavizsgálatra mert messze van innen nagyon,sokba van a venzin,ha itt csináljuk meg elég drága.

2020. okt. 20. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem ártott volna visszamenni vagy itthon megnézetni.

De ha ket teszt negativ, akkor nem vagy terhes.

Mi is Szlovákiában tervezzük a műtétet par even belul:)

2020. okt. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
A benzin drága, de egy gyereket felnevelni nem, meg az abortusz is egy welnesshétvége. Van baj.
2020. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi benne a drága: egy jó felbontású hobbimikroszkóppal otthon is megnézhető (én is néztem, azért tudom)
2020. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!