Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitöl késik? Junius 21. én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl késik? Junius 21. én bevettem a 72órás tablettát. Julius 7én megjött. Mindig 6án jött meg. és most augusztus 7ére vártam, de már 9e van. Mennyit késhet vagy mitöl van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mert lefeküdtél 1 pappal!
2010. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hetet késett és 3 hónapba telt mire rendesen visszaállt..illetve nem teljesen mert ebben a hónapban 4nappal hamarabb jött,mint kellett volna.Ne aggódj emiatt,meg fog jönni:)
2010. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A tabletta borzasztóan képes összezavarni a hormonháztartásod(a hatékony eredmény elérése miatt nagyon magas a hormonszintje). Időbe fog telni, míg újra helyreáll minden. Ha kétségeid vannak menj el nőgyógyászhoz és ő biztosra megnyugtat.
2010. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

két-három napot még lazán késhet. nyugi már. hány éves vagy?? látszik, hogy nem régóta menstruálsz. nagyon ritka, amikor valakinek napra pontosan megjön.


amúgy, bár ebben nem vagyok jártas, szerintem ha bevettél egy 72órásat, az utána egy két menzeszre még nyugodtan kihathat.

2010. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szamolj utanna, 72=3 nap... meg idoben vagy, holnap fog megjonni. ha megsem, akkor terhes vagy
2010. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 éve jön meg és mindig megjött 6án:D de már megjött tegnap.
2010. aug. 10. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
éljen..
2010. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!