Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex ÉS nagyon elővigyáza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex ÉS nagyon elővigyázatos megszakítás mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Azért gondolom szinte óvszerrel egyenértékűnek, mivel maximum az előváladékot kéne a pharmatexnek "megölnie"

2020. okt. 25. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam, de itt is és más fórumokon is azt olvastam, meg ismerőseimtől hallottam hogy a pharmatex kb semmit se ér. Nagyon sok baba születik, nem megbíztahó. Ha nektek nem lenne gond ha becsúszik egy gyerek, akkor persze lehet kísérletezni
2020. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

1-es, de lehet, hogy azért, mert ők a Pharmatex mellett beleélveztek.

Én sima megszakításossal védekeztem 6 évig és sose estem teherbe. Viszont nálunk nem lett volna baj, ha előbb jön a baba.

2020. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es ezt én is hallottam, de gondolom nem megszakítással. Mint ahogy a 2-es írja.


Van olyan, aki megszakítással kombinálta a pharmatexet? Mik a tapasztalatok?

2020. okt. 25. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi egy ideig csak megszakítással védekeztünk, utána meg pharmatex. Egyiknél sem jött a baba.
2020. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Megszakítás időben, nem az utolsó pillanatban. Jövőre leszek 40, egy gyermekem van. Akkor jött, mikor akartam. Mondjuk az is igaz, hogy nem vagyok gyorstüzelő, ha lassú a szex, 20-30 percet is bírom (persze megállásokkal).


Inkább pár perccel a vége előtt és szájba. Akkor tudom, nyugodtan elengedhetem az utódokat.

2020. okt. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérlek védekezz normálisan!
2021. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!