Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakítós szex tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakítós szex tényleg ennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Barátomék 4 éve így csinálják, és semmi. A srác időben kiveszi.

Miért mondja mindenki hogy ez nem jó módszer?



2020. aug. 21. 23:45
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
21%
mert ostobák én 2 évig dugtam így még se lett terhes a csajom
2020. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Most ezt komolyan meg kell magyarázni?

Nemár, van róla kismillió íromány, inkább nézz utána google keresőben, fáradt vagyok már ehhez...

2020. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért be tud sikerülni a nemkívánt, ha nem elég tapasztalt az illető.
2020. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha a megszakítást tőkéletesen csinálják, akkor nem kerül sperma a nőbe, nem lehet terhes. A probléma ott van, hogy nehéz tökéletesen kivitelezni, és -minthogy van, akinek az előváladékában is számottevő mennyiségű hím ivarsejt van- az orgazmust megelőzően is bekerülhetnek spermiumok, ez ellen pedig nem lehet védekezni.

Van jobb hatásfokú védekezés, és arról se felejtkezzünk el, hogy a legjobb pillanatot érdemesebb kiélvezni, nem elrontani a koncentrálással, hogy vigyázzak.

2020. aug. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sokaknak szerencséje van

de van akiknek nincs

nekik mondd hogy biztonságos,

2020. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Én a barátnőmmel hàromszor dugtunk megszakítással. A harmadik alkalommal sikerült teherbe ejtenem.
2020. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi félévig csináltuk igy naptármódszerrel kombinálva (tehát az állitólagos termékeny napokon óvszert használtunk) és láss csodát terhes lettem. Azóta gyógyszert szedek.
2020. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Tapasztalat és agy kérdése az egész! 20 éve kifogástalanul működik. Ennyit a sok bénázóról.
2020. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

szerintem lehet biztonsággal aklamazni,

én sok éve használom, és csinálom ezt

csak tényleg figyeltem,

tudom előváladék, meg sokaknak lett így gyereke, hát erre nem tudok mit mondani, én ezután is fogom csinálni,

2020. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi 10 éve csináljuk így. Sosem sikeredett be. Nyilván nagyobb az esély mint gumival, de vagy mázlink volt vagy én vagyok ügyes.
2020. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!