Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadhat úgy az óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadhat úgy az óvszer, hogy nem vesszük észre?

Figyelt kérdés

Mindig óvszerrel védekezünk a barátommal (normálisan is van haszálva, ahogy kell).

3 napja késik a menstruációm. Tudom, hogy sok oka lehet de mindig napra pontos és eddig sosem volt ilyen. Nem vettük észre eddig soha hogy kiszakadt volna az óvszer. Érzek olyan tüneteket mintha meg akarna jönni de semmi. Nagyon nagyon izgulok még csak 19 évesek vagyunk nem állunk készen egy babára. Szerintetek van esèly hogy mégis terhes vagyok? Lehet már tesztelni ilyenkor?



2020. nov. 12. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! A dm-ben kapható (azt hiszem 2 db 700 ft vagy ilyesmi) legtöbb teszt 2 hetes terhességet már ki tud mutatni. :)

A nagyobb érzékenységűekre is rá van írva hogy mikorit tudnak jelezni. Mindenképp ajánlom, ha továbbra is késne.

Nem tudom, ellenőrzitek-e a gumit utána, de megeshet, hogy kiszakadt, és nem tűnt fel.

Remélem minden rendben lesz! :)

2020. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nem néztük át tüzetesen de amikor a barátom levette gondolom észrevette volna ha elszakadt? Vagy lehet olyan pici szakadás volt rajta amit nem vett észre?
2020. nov. 12. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi se nézzük át teljesen, csak bekötjük, meghúzzuk és megy a kukába. Én is félek néha, ha késik. Elvileg nagyon kevés esély van rá, szerintem nem vagy terhes, de csinálj tesztet.

Szerintetek jobban át kéne nézni amúgy? És ha igen hogy?

2020. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!