Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jött meg a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom,hogy megjött a mensim fogamzásgátlás alatt??

Lenne még vagy 5 szem hátra.

Menstruáció 5. napján kezdtem el szedni,ez az első levél,előtte nem szedtem.

Amit elcseszhettem az az,hogy egyszer rossz tablettát vettem be,nem azt ami soron következett volna,hanem ugrottam a sor végére az eleje helyett..de utána normálisan szedtem a többit.(ez értitek?)

Meg hogy össze vissza szedem,idő szempontjából,amikor eszembe jut.

Dienille tabletta amúgy.


Ja és ez nem ilyen pecsételő vérzés..hanem rendes,görcsös :(

Mi lehet a gond??



2020. nov. 18. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármitől. Még nem szokta meg a szervezeted, össze vissza szeded, ez egy homron tartalmú gyógyszer és mindenkire máshogy hat, más a mellékhatás. Vab olyan ismerősöm akinek egy hónapig volt pecsételő vérzése mikor elkezdte.
2020. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Három honapig normalis bármilyen tünet, a nagyon eros hosszú vérzésen kivul.

Viszont ezt a gyogyszert azonos idoben kell bevenni mindennap, kulonben nem véd olyan jol. Vannak olyan tabik, ahol szamit a bogyok sorrendje is.

Érdemes lenne másra valtani, ha a tabizas nem megy. Ha hormonos megoldásban gondolkozol: Van gyűrű, tapasz, spirál, implantatum....

2020. nov. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj egy 21 szemes vagy egy 28 szemes gyógyszerről van szó, csak azért mert ha 28 akkor valószínűleg az uccsó 7 placebó
2020. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

21

Nemtudom mi lehet a baj..most ezt végigszedem.

2020. nov. 21. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elején előfordulhat ha kövileg is ez lesz reklamálj az orvosnak
2020. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!