Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akos4345 kérdése:

A barátnőmmel szex közben egyszer egy minimálisan bedugtam péniszem óvszer nélkül, és nem is ejakuláltam, ebből nem lehet semmi ugye?

Figyelt kérdés
Nem volt sem ejakulálás, se semmi csak egy nagyon minimálisan(kB. A péniszem negyedét-felét) dugtam be. Nincs szükségem ítélkezésre, én is ember vagyok, inkább csak az írjon aki tud segíteni. És létezik olyan fogamzásgátlás (abortuszon kívül) mely az együttlét után két héttel is hat akár? (jelenleg még 24óra sem telt el, viszont ha nem jönne meg a barátnőmnek a mensi akkor valamit ki kell találnom) Köszönöm!
2020. nov. 22. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Az előváladékban is lehet sperma. Imátkozzatok
2020. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ennyitől nem fog teherbe esni, nyugi. Én egy hormonzavaros zombi lennék, ha mindig esemény utánit vettem volna be, amikor leimádkoztam a kotont a páromról. Így is 1,5 év kellett, hogy teherbe essek telibeélvezés mellett is. Nekünk bevált a megszakításos, de azért nyilván úgy játsszatok ezzel, ha becsúszik a baba, ne kelljen megöletni.
2020. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

1. Nem valószínű, de az előváladék is tartalmazhat spermát. Viszont az még valószínűtlenebb, hogy attól teherbe esik, ettől függetlenül egy barátomnak sikerült így becsűsztatnia egy gyereket (abortusz lett a vége).

2. Van esemény utána tabletta, melyet pont az ilyen esetekre találtak ki, viszont számoljatok azzal, hogy a barátnőd menstruációs ciklusa erre a hónapra felborul. Vényköteles, háziorvostól kérhető.


3. Ha ennyire bizonytalanak vagytok az egészben, akkor miért szexeltek gumi nélkül? Igen, fogunk ítélkezni, mert rizikót bekalkulálni egy dolog, viszont még utána se olvasni előtte már más.

2020. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

#2 Ez csak annyit tesz, hogy valamelyikőtök nem egészséges teljesen odalent.


Normális esetben egy-két próbálkozás után már megvan a terhesség.

2020. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

nyugi. random időpontban bedugtad egy kis időre, valószínűleg ekkorra már szétkenődött vagy leszáradt a makkod hegyéről az előváladék. amúgy az előváladékban a férfiak csupán néhány százalékának van elegendő számú spermium (csak a gyengébb felfogású kamaszoknak ezek már túl bonyolult információk lennének, és az ő védekezésükre is gondolni kell, ezért nyomatják azt, aminek az #1-eséhez hasonló riadalom az eredménye).

gyakorlatilag a gumi elszakadására vagy lecsúszására nagyobb esély van, mint arra, hogy most ezzel így a barátnőd teherbe esett.

2020. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy történt, ahogyan írtad - kicsi a valószínűsége, de attól is függ, hogy milyen hosszú és mennyire volt intenzív az előjáték, mert ekkor is lehettek elegendő mennyiségben spermiumok a makkon a teherbe ejtéshez.

Kiindulva abból, hogy ott tartottatok, ahogy leírtad, elképzelhető, hogy a makk eléggé nedves volt...

Máskor ne kockáztassatok!

2020. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Lehetséges a terhesség, de kicsi az esélye.

Van esemény utáni tabletta, direkt ilyen esetekre. El kell menni dokihoz, ő felírja. Akció után 72 órával meg hatásos, tehát holnap még nem késő. A szex után két héttel már csak két módon lehet megszabadulni a terhességtől, abortusszal és öngyilkossággal.

2020. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális öngyilkossággal? Nyugodjatok meg valószínű nincs gond de legközelebb nyilván ne csináljátok így mert felesleges rizikó. ((Teherbeesés esetén kihordas, csaladbafogadas, ökölbe adás (tirkos, nyílt) abortusz ))
2020. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
#7 de g3cibuta vagy, már bocs.
2020. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én évek óta óvszer nélkül szexelek a barátnőmmel. Megszakításos módszert alkalmazzuk és sosem lett terhes.
2021. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!