Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnapelőtt szexeltünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapelőtt szexeltünk a barátnőmmel. Nem élveztem bele, de később észrevettem hogy lyukas a gumi. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
Töltöttem bele vizet és észrevettem hogy van egy kicsi lyuk középtájt. Lehet később lyukadt ki, miután levettem de most nagyon be vagyunk szarva. A barátnőmnek rá egy napra erősen fájt az oldala bal oldalt, a veséje táján és hányt, nem volt étvágya. Lázas is volt 39 fok. És fájt a pisilés. Lehet ez a terhesség jele?

2017. aug. 12. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
19.-én kéne menstruáljon.
2017. aug. 12. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Terhesség jele nem másnap mutatkozik.

És lehet, de kicsi az esélye.

2017. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy terhes lesz, de ezek még nem annak a jelei. Inkább amiatt lehetett rosszul, mert nagyon rástresszelt.

Viszont egy esemény utáni tablettát mindenképp vegyen be, úgy 100% hogy nem lesz terhes.

2017. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet terhes, hisz az előváladéktól is teherbe lehet esni.

Ha még benne vagytok a 72 órában, érdemes beszélni egy orvossal, ő majd eldönti, hogy szükséges-e az esemény utáni.

Viszont amiket leírtál, azzal remélhetőleg orvoshoz fordult, ugyanis egy jó kis húgyúti fertőzése-gyulladása van, amiatt görcsölt a veséje tájékán, hányt és volt lázas. Mert ez ki kell kezelni, mielőtt vesemedence-gyulladása lesz!

2017. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!