Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert nem tudunk gumiban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudunk gumiban szexelni?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzasgatlo szedeset egeszsegugyi okok miatt, hiaba probaltam 3 felet. Mondtam baratomnak hogy szexeljunk gumiban, de nem all fel neki es nem erez semmit benne. Ugyerzem itt vege a kapcsolatunknak ha nincs szex. Spiralt nem szeretnek.
2020. nov. 26. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Ja, persze, nem áll fel neki... nem akarja, hogy felálljon. Ha valaki lekonyul úgy, hogy ott van előtte a nagy szerelme, annak vagy szervi problémája van, vagy valami "nem az igazi".
2020. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
32%
#1essel egyet kell értsek.
2020. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Én is leálltam a tabival,gumizunk,és semmi baj nincs vele.El van kényelmesedve a pasid,hogy zoknit kell a lábára húzni.Vagy összeszedi magát,vagy kipattintod,mint macskát szrni.
2020. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Khmm... Ha előtte működött, gumival meg nem, akkor ott nem szervi baj van. Nekem is van gumiparám, lekonyulok benne, de azért fel lehet utána támasztani a bohócot. Gyakorlás kérdése ez is.

Nekem egyébként az lett a megoldás, h dugtunk gumival, de utána mindig gumi nélkül szájban mentem el.

2020. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
megértem őt gumiban kb sz.rt se érezni,élvezhetetlen.sose dugnék gumiban.f
2020. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem próbálkozzon jobban a pasid, mert ennek erősen manipulálás szaga van
2020. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, más márkáju gumit vegyetek, méretben is nagyobbat. Elszorítja a tövét akkor nem áll fel :)
2020. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk is ilyen probléma van. Nejem nem szedhet fogamzásgátlót, mindenfélére allergiás, még a spirálra is, azt is ki kellett venni. Maradt a gumi. De avval nekem is gondjaim vannak. Vagy csak félig áll fel, ha rajta van, vagy egyáltalán. Pszichés probléma, de nem találtunk rá megoldást. Tehát próbálkoztunk gumival. Ha megy, akkor megy, ha nem akkor nem. :-( Idővel rányomta a bélyegét a szexkapcsolatunkra. :-( Volt időszak, amikor feleségem nem hitte el, hogy nekem így nem megy. Ő is meg gyanúsított, biztos csak azért mondom ne kelljen használni. Azóta még annyira sem megy mint előtte. Kitalálta kötessem el magam. Azt nem vállalom! Jó ideje nincs szex köztünk.

Be kell valljam megcsaltam, amikor már elegem lett. Gumival a másik nővel sem ment, de gumi nélkül nagyon is jól. Mivel ő szedett tablettát, így nem csinált nagy ügyet ebből úgy mint feleségem.

2020. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Óvszer és óvszer között hatalmas különbség van, hogy mit érez a hapsi. Próbáljatok ki több másfélét.
2020. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az aranydobozos durex nagyon jo, de dragabb
2020. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!