Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálnak a mai fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak a mai fiatalok gumiban szexelni? Miért akar mindenki gumi nélkül szexelni? Nem félnek a nemi betegségektől? 21 l

Figyelt kérdés

Én a legnépszerűbb szexpartner keresőn vagyok fent és naponta vannak partnereim de a 99%-ka a fiúknak állandóan azt kérdezik hogy vállalom-e gumi nélkül a szexet stb


Természetesen én nem vállalok gumi nélkül szexet rengeteg nemi betegség létezik gonnorhea szifilisz hepatitis stb


Ha hiszitek ha nem de a heterok közt még a aids is terjed ugyanis nem rég derült ki az egyik iskolaigazgató lányáról hogy Hiv fertőzött és most kórházban van és keresik azt a fiút akitől elkaphata de egyelőre nem tudják kitől kapta el mert több partnere is volt.



De miért akarják a mai fiatalok gumi nélkül a szexet?

Pedig ma már nem olyan vastagok kényelmetlenek a gumik mint régen voltak ma már vannak extra vékony gumik is amikkel már majdnem olyan a szex mintha gumi nélkül csinálnák.



Ezek a mai fiatalok nem gondolnak bele hogy milyen következményei lehetnek ha gumi nélkül szexelnek?

Én prostituált vagyok de még nekem is bombázák a üzeneteiket hogy adnak 100 ezret csak engedjem meg gumi nélkül,akkor eltudom képzelni hogy más egyszerű lányokat hogy bombázhatnak a olyan üzenetekkel hogy szedjél fogamzásgátlót csináljuk gumi nélkül.



2019. aug. 1. 11:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%

azért akarják, mert macera nélküli, s nagyobb élvezet.

s igen, felelőtlenek. Alkalmiba soha nem megyek bele gumi nélkül!


42/F

2019. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%

Azért szeretnék mert gumi nélkül jobb, élvezetesebb a szex, de nem gondolnak bele h nagyon sok betegséget össze lehet így szedni.


L

2019. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint nem félnek.
2019. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%

A fő kérdésedre válaszolok.



Mindig is hosszútávú kapcsolatot kerestem, ott szerintem mind a 2 félnek jobb gumi nélkül (persze aki a fogamzásgátlót átkozza annál erről szó se lehet), kényelmesebb, szabadabb érzés, intenzívebb, élvezetesebb.

2019. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Csak ám gumi nélkül csinálva nagyobb a esélye a korai magömlésnek.
2019. aug. 1. 11:37
 6/40 ZoltanAnglia ***** válasza:
58%
Mi koze ennek a mai fiatalsaghoz? 60 evvel ezelott nem is hasznaltak gumit egyaltalan.
2019. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
6# azért voltak akkor nagy fertőzések betegségek.
2019. aug. 1. 11:42
 8/40 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert a pasik ki tálalták h úgy nem áll fel nekik még nem éreznek semmit.

Elég ha a nő szedi a bogyót.

Amúgy meg igen . Nem félnek tőle

2019. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 ZoltanAnglia ***** válasza:
11%
Igen voltak nagy fertozesek...de akkor megint mi koze a mai fiatalsaghoz?
2019. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
59%
5. És? Össze kell szokni, gyakorolni kell, nem össze vissza dugni mindenkivel...
2019. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!