Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy szűz férfinak is jól megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz férfinak is jól megy először a megszakításos folyamat? (sztori lent)

Figyelt kérdés

Véletlenül most olvastam olyat, hogy egy szűz fiú nem tud először megszakításos aktust végezni, mert ugye hamar elsül. Ez igaz?

Azért kérdem, mert az exem legelőször (és utána is sokszor) így csinálta velem az aktust és egyáltalán nem okozott neki gondot az elélvezés megakadályozása, ugyanakkor sokszor volt a csúcs előtt. Mindig azt mondta, hogy ő szűz volt előttem és senki mást nem szeretett rajtam kívül.


[erőszakos jellem volt, nem mertem ellenkezni, de nem is estem teherbe, és tanultam a leckéből. Na, nem ez a lényeg most, de azért megválaszolom, ha felvetődne kérdésként.]



2020. nov. 27. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Kamuzott
Nem kamuzott
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Képes lehet rá, de veszélyes! Csináljátok óvszerrel.
2020. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért lehet érezni, ha jön. Legfeljebb annyi lesz a különbség, hogy egy tapasztalatlan srácnak hamarabb jön majd. De kivenni ugyanúgy ki tudja szerintem. ;)
2020. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüzességem gumi nélkül veszítettem el, és pontosan tudtam akkor is, hogy milyen, mikor el fogok élvezni. Az egy másik dolog, hogy ez a pont milyen hamar jön el az aktus megkezdése után. Azt viszont sosem tudtam megtanulni, hogy visszatartsam a magömlésem bármeddig. Ha jönni akar, ki kell engedjem.
2020. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy érzi, az természetes. Ahhoz kell a gyakorlat és önuralom, hogy biztosan az ejakuláció kezdete előtt vegye ki, miközben minden idegszála affelé húzza, hogy ne hagyja abba. Az első löketnél az orgazmus még nem olyan erős, mint a másodiktól fogva, az ember hajlamos azt gondolni, hogy még nem jött semmi, de tévedés. A teherbeeséshez pont elegendő az a pár százezer spermium...
2020. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Képes lehet rá, ez nincs kőbevèsve.
2020. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Előváladékról hallottál már? Az is tartalmazhat spermiumot és teherbe lehet esni. Szóval szerintem felejtsétek el a megszakításos dolgot és térjetek rá az óvszerre. Az tudod mi, ugye?
2020. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# azt ugye te is tudod, hogy már nem vagyok együtt vele? Pedig írtam szépen. Igen, hallottam az előváladékról és tudom, hogy mit okozhat. Nagyon figyelmes tanítóbácsi lehetnél. Tudod, ugye?
2020. nov. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!