Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex vélemények?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátlót és a gumi sem jöhet szóba. Ha nem élvez belém mennyire megbízható?

2020. dec. 2. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

beleélveztem két éven át minden alkalommal, s csak hüvelykúpot használt, nem lett gyerek


43/F

2020. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítással mar eleg jo, anelkul azert a pearl indexe sok midnent elmond.
2020. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha legalább befejezéshez húzna gumit?
2020. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Már egy éve használjuk és bevált! f
2020. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is bevált. Évekig használtuk nem volt probléma
2020. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van aki évekig használja, és nincs probléma

Olyan is van, aki évekig megszakítással védekezik, és azzal sincs probléma...



Aztán olyan is van, aki évekig osztja az észt, hogy ezek mind milyen jó módszerek, majd mikor gyereket akarnak, akkor kiderül, hogy nem lehet nekik, és nem az addig istenített fogamzásgálás védte őket meg, hanem teljesen más.



(Nekem is szimpatikus módszer volt, de ha utánaolvasol fórumokon, akkor azért elég sokaknak jött össze mellete a gyerek. Akkor jó fogamzásgátlás, ha alapjában véve nem akartok gyereket, de ha mégis becsúszik, akkor az sem probléma)

2020. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
42%
Évekig használtam nem lett baba, te mindenképp a tablettát kérd a kúp nekünk nem vált be
2020. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítás + naptár + Pharmatex már egész jó, vagy pesszárium + Pharmatex. Önmagában elég magas a Pearl indexe. Esetleg spirál? Nem hormontartalmú és nagyon megbízható (bár annak is lehetnek mellékhatásai).
2020. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk bevált (óvszer+pharmatex). Kellett valami plusz, az óvszer nekem kevés volt.

De csak önmagába nem ajánlom.

2020. dec. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!