Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki használ Pharmatexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki használ Pharmatexet? Ha igen, vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek, nem a "hírére" vagyok kíváncsi. Mi lassan 1 éve csak ezt használjuk, de nálunk eddig bevált. Ezért érdekelne mások tapasztalata is. Természetesen mi annak tudatában alkalmazzuk, hogy nálunk nem jelent gondot, ha becsúszik mellette a baba. De ezidáig ez nem történt meg.
2016. márc. 17. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszerész vagyok. Rengetegen jöttek már vissza, hogy terhesek lettek, csináljunk valamit, ne árusítsuk, szóljunk a gyártónak, stb.

2 éve dolgozom közforgalmú patikában, ahogy visszagondolok, 30-an biztos visszajöttek már.

2016. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtál! Az interneten annyira vegyes dolgokat olvasni róla. Rengetegen írják, hogy terhesek lettek mellette, mások meg azt, hogy évekig csak így védekeztek. Akkor most miért válik be valakinek, másnak pedig miért nem?! Na mindegy. A betegtájékoztatóban egyébként le van írva, hogy csak csökkenti a terhesség esélyét, de nem szünteti meg azt. Szóval akik visszamentek reklamálni, valószínű el se olvasták ezt a részt. :)))
2016. márc. 17. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig felhívom rá a figyelmet, hogy ez azért nem túl biztonságos módszer. Nyilván emiatt nem fogunk írni a gyártónak, ők bevédik magukat a tájékoztatóval.
2016. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyik jó barátnőm használta sokáig, nekik azért vált be mert mint kiderült amikor babát akartak, hogy a párjának kevés a spermaszáma és neki is lusta a petefészke, persze hogy bevált így. :D Ez előfordulhat nálatok is amúgy.

A papírban leírtak miatt nem tudják perelni őket, csak sajnos a reklámot látják, nem olvasnak róla(hormonmentes fogamzásgátlás vény nélkül, jól hangzik, főleg azoknak akik nem akarnak dokihoz menni stb, a gumi is és a pesszárium is az, hisz fogamzásgátlás, de sokan azt hiszik hogy a hormonos fogamzásgátlóval egyenértékű a Pearl indexe, miközben csak kiegészítőnek jó, utána meg kopp van és reklamáció).

Akinek elég jó a fogamzóképessége de nem akarnak véletlen se babát, azoknak nem igazán megoldás. :)

2016. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nálunk sincs minden rendben, mert előtte is csak megszakítást alkalmaztunk... De az is lehet, csak szerencsénk volt eddig. Mindenesetre maradunk ennél. Ki tudja, lehet évekig nem lesz belőle semmi. Ha meg mégis, amúgy is tervben lenne már, csak az áment nem mondjuk rá.
2016. márc. 17. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyám terhes lett mellette, szóval én a rossz hírt tudom erősíteni.

Mi megszakítás mellé használtuk egy darabig párommal, úgy nem volt gond, de én szörnyű megoldásnak tartom, le is szoktunk róla. :D

2016. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem petefeszekcisztaim vannak, a volt kedvesemmel abba hagytuk az ovszer hasznalatot, es megszakitassal vedekeztunk. Semmi bajom nem lett, ugyhogy szerintem nekem is bevalna :D
2016. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!