Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapja vetettem ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja vetettem ki a karombol a fogamzásgátló implantátumot ( Október 39)hozzáteszem Angliában elunk azota nem jott meg csinaltam október 28 an egy tesztet csak kíváncsiságból? Ami halvany pozitiv lett Tobbi lent

Figyelt kérdés

Ra ket napra megint akkor is enyhén latszott a második csik

Tegnap is csinaltam akkor is halvány miert nem erosodik a csik neten sokat olvastam h kémiai terhesség vagy vetélés de nekem semmi görcsöm nincs csak neha kis mensihez hasonlo

Van mar egy fiam vele rögtön kimutatta a teszt a terhességet mensi elmaradása utan harom nappal

Most mar egy het is eltelt es meg mindig halvány

Vajon a fogamzásgátló implantátum kivetele miatt felborult volna a hormon haztartasom azert mutatna a teszt a halvány pozitiv vagy esetleg mehen kivuli lenne

Jövőhéten kerek időpontot mindenféleképpen ha valaki volt mar igy kérem ossza meg velem nagyon kétségbe vagyok esve

Elnézést hogy ilyen hosszúra sikeredett


2020. dec. 4. 11:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam október 29
2020. dec. 4. 11:10
 2/4 A kérdező kommentje:

Es november 28 an csináltam a tesztet elnézést a helyesírási hibakert


😁

2020. dec. 4. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az első babánál nagyon halványan mutatta ki hogy terhes. Ha ilyen kételyeid vannak ajánlom a digitális tesztet.
2020. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen koszonom gyors valaszod
2020. dec. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!