Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alkalmazzunk kiegészítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmazzunk kiegészítő fogamzásgátlást? (úgy hogy nem megy el bennem? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A menstruációm 6. napján járok,még néha vérezgetek.

Tegnap kezdtem el újra szedni a Volinát,tegnap is együtt voltunk,nem ment el bennem,általában nem szokott.

Ma viszont ahogy bevettem a fogamzásgátlót,úgy 20-30 percre rá hasmenésem lett,elég sokat ment a hasam.

A párom mondom nem szokott elmenni bennem,extra elővigyázatosak vagyunk,elég,ha én tudom,hogy miért.

Csak normális válaszokat kérek,köszönöm.


2010. aug. 11. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, most pár napig, kb egy hétig jó lenne ha gumit is használnátok.
2010. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem is megy el benned, s nem pótoltad a hasmenés miatt távózott szemet, akkor 1hét kiegészítő védekezés javallott
2010. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike..hát ez van,de inkább ez,mint a 72 órás tabletta...egyszer volt már benne részem,soha többet...
2010. aug. 11. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése mellett egyébként is tilos a 72 órás tabi.
2010. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hétig gumi. ez a kiegészitő védekezés. nem az, h nemmegy el benned.. ugyanis, most nem hat a tabi.
2010. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!