Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye a terhességne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ccccccc kérdése:

Mennyi az esélye a terhességnek szerintetek?

Figyelt kérdés

Először is fontos leszögeznem, hogy ebben az esetben sajnos szükségem van a megerősítésre.

Elfelejtettem bevenni egy Velgyn tablettát a negyedik hét első napján (alacsony termékenység), nagyjából 15 órával később bevettem a hianyzót. Aktusra a gyógyszer általános (tehát 24 órán belüli) bevétele után egy órával került sor, illetve nagyjából 10 órával az általános időpont után (benne van a 12 órában, amelynél még a gyógyszer nem veszít a hatásából).

Az utasítás szerint jártam el, tehát kihagytam a Placebo tablettákat, így tudom a megszakításos vérzés a második Placebo adag során jelentkezhet, viszont előfordulhat pecsételő vérzés is.

Így viszont sokkal nehezebb feldolgozni, az agyam kattog rajta, persze már feleslegesen. Szükségem lesz valami praktikára, hogy ne felejtsem el, mert ez nem egészséges hosszútávon.

Ennek ellenére köszönök minden segítséget!



2020. dec. 5. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Nagy. Szívesen.
2020. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
68%
Vegyél feltűnő színű gyógyszer adagolót. Nekem segített, hogy ne felejtsem el bevenni.
2020. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
93.34578%
2020. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem egészen érthető a kérdésed. A fogamzásgátló tablettákat 3 hétig kell szedni, és a negyedik a tabletta mentes vagy placebo hét. Ha csak egy szemet hagysz ki, akkor nagyon kicsi az esélye a teherbeesésnek, főleg ha a betegtájékoztató szerint folytatod.


Állíts be egy emlékeztetőt a telefonodon, vagy tölts le egy gyógyszer emlékeztető alkalmazást.

2020. dec. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4db Placebo van, és az utolsó hét első szemét hagytam ki. Igen csak egy volt, és 15 órát csúsztam, és a tájékoztató szerint folytattam. Nagyon pánikolós vagyok, sajnos.

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, függetlenül attól mennyire értékelhető.

2020. dec. 6. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Nme lesz baj
2020. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem lett baj, köszönöm a segítséget!
2020. dec. 7. 12:37
 8/11 anonim válasza:

Egyeltalan nem baj

Persze nem azt mondom hogy maskor elofordulhat annyira nem baj. Nem valoszinu hogy igy terhes lennel en is csomoszor azt hittem de nem.

2020. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem értem miért lettem lepontozva egy jó tanács miatt... Semmi banrót nem írtam csak egy tippet ami nekem bevált... Ennyire ne unatkozatok már 🙄
2020. dec. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bántót*
2020. dec. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!