Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a 21.napi tablettámat, együtt voltunk barátommal, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok, december 7.én mivel abban a tudatban voltam hogy végigszedtem a 21 szemet nem aggódva lefeküdtünk barátommal (nem ment el bennem).

Másnap észrevettem hogy megmaradt egy szem amit nem vettem be. Nagyon aggódok hogy probléma lehet belőle. Nektek fordult már elő esetleg ilyen?

Eddig mindig rendszerességgel szedtem végig a tabit egyébként. Most 8.napon ugyanúgy kezdjem el szedni szünet után?



2020. dec. 8. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Menj dokihoz és kérdezd meg
2020. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem ilyen válaszokat várok, természetesen elmegyek amint úgy látom hogy nem jön meg például a ciklusom.. Valamilyen személyes tapasztalat vagy esetleg jártasabb embereket szeretnék kérdezni.
2020. dec. 8. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De ahj ne akkor menj el. Hanem most. Vagy csak hívd fel a dokit. Elmondod neki a sztorit es elmondja kelle esemeny utani. De siess mert kifutsz az időbol. Volt velem hasonlo, en azonnak megkerdeztem a dokit. A gyik-en nem fogsz jo válaszokat kapni
2020. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nincs meg a teloszama es csak idopontra ad ami altalaban 3napon belul van:( (maganklinika)
2020. dec. 8. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem magánt is fellehet hívni :)) nekem kb 3 hete volt egy kis baleset és felhivtam a kerületi dokit es telefonon is segített, de mivel kértem, már aznap sürgős esetként fogadott
2020. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Aha, sürgős eset, persze. Talán amikor élet-halál kérdés, az sürgős eset. Hogy kik hogy dugnak és hogy bénázzák el az mindenkinek a saját hülyesége
2020. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Hát, márpedig az, hiszen hogy a kérdező anya lesz-e, az eléggé ÉLET-halál kérdése, a magzatra nézve leginkább:D

Amúgy rommá kell hogy adjalak hatos, ha csak nem megerőszakolnak valakit, felelősséget kell vállalni, hiszen felnőtt emberek vagyunk, itt meg életről, születésről van szó.

2020. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közben reggelre megoldódott a problémám, szerencsére megjött napra pontosan,köszönöm a válaszokat!:)
2020. dec. 9. 07:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne belőle baj! Nem véletlen van előírva, hogyan kell szedni.
2020. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Esemény utani fogamzásgátlóra?

Hat azt nem nagyon szoktak ugy kiadni itthon.

Csinalj majd egy tesztet, de ha combo pill-t szedsz, valószínűleg semmi bajod nem lesz.

2020. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!