Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szedek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rácz dzseni kérdése:

Ha fogamzásgátlót szedek már egy éve és a szünet utáni első nap együtt voltam a barátommal és rendesen szedtem a tabikat, viszont rá két hétre elfelejtettem bevenni. Nagy baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Úgy tudom két hétig nem él el egy spermium, és mivel nem jutott érett petesejthez, ezért elpusztul két hét alatt. Sőt már 5 nap alatt. Azóta nem voltam együtt a barátommal csak aznap.

Lehet belőle nagy baj? Azaz megtarthatom a 7 napos szünetet (ugyanis már a végénél tartok) vagy szednem kell tovább?



2019. márc. 7. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem mert a sperma kb 48 óráig életképes (vannak ahol még 5 napot is mondanak de több forrást is elolvasta aztmondom a 48 óra a biztos és nagyon max 5 nap
2019. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehetek terhes ugye? Azota nem voltam együtt a párommal
2019. márc. 7. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
szerintem inkabb tarsasozzatok, hatha az jobban megy
2019. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez majdnem poénos volt. Kicsit jobban próbálkozz :D
2019. márc. 7. 18:21
 5/11 A kérdező kommentje:

Szimpla kérdést tettem fel de úgy látom néhánynak nem megy át :( nem tehetek róla ha értelmi fogyatékos vagy, a zárt osztály arrébb van kedves és ha nem tudsz válaszolni rendesen akkor inkább ne is irj semmit, mert látom beletudsz szólni más dolgába, de az hogy mirol is van szo az mar at se megy a kis fejecskedbe xd

Nem is ertem, "az jobban megy nektek" majd mi eldöntjük köszi szépen :*

2019. márc. 7. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, kedves Dzsenifer! Ezt a kérdést tegnap már föltetted, szó szerint ugyanígy, és többen is adtak rá kimerítő és helyes magyarázatot, választ. Ráadásul a megismételt kérdésre is ugyanolyan jól felelt az #1-es.

A #3-as válaszoló némi joggal gondolhatja, hogy nem neki, hanem neked van olvasási gondod, neked nem megy a fejecskédbe a válasz.

Valóban egyszerű kérdést tettél fel, ne kérdezd meg többször, nem vagy, nem lehetsz terhes.

2019. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, tégy úgy, ahogyan a foggátlóhoz adott tájékoztatóban javasolják!
2019. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annak örülök, hogy már tudod, hogy spermium=ivarsejt, sperma=ami elélvezéskor kijön.
2019. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most megtaláltam a harmadik kérdést, amit majdnem szó szerint ugyanerről föltettél: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

Te aztán kitartóan hitetlenkedsz! Ha ennyire nem hiszed el, hogy csak az élő, energiával ellátott spermium termékenyítőképes, akkor miért nem olvasol utána a Wikipédián, vagy a rengeteg orvosi, gyógyszerészeti oldalon?

2019. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
idiota gyoker. 3-as voltam
2019. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!