Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Irassak fel esemény utánit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irassak fel esemény utánit?

Figyelt kérdés
Sziasztok légyszi ne oltsatok le, bajban vagyok attól tartok. Ma éjjel együtt voltunk a barátommal, lecsúszott a gumi és bennem maradt egy ideig de sikerült kiszedni. Barátom nem ment el bennem elvileg. Irassak esemény utánit vagy felesleges? Ha ez számít 2 napja múlt el a menstruációm. Szívem szerint iratnék de olvastam h így kicsi a terhesség esélye a tabletta pedig megterhelő a szervezetnek

2020. dec. 10. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kicsi az esély ha nem ment el benned plusz menzi utan,gyakorlatilag te tudod hogy végig akarod e izgulni az egész ciklust.
2020. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég kicsi az esély ha időben észrevettétek. A döntés ettől még a tiéd ahogy az #1-es is írta.

Tipp: legyen otthon Pharmatex a lecsúszásos balesetekre. Bár ha a párod benned ment volt el és úgy csattam a gumi akkor esemény utáni.

2020. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

1. Mindenképpen írassál fel, hogy legyen otthon tartalékban.

2. Nem az a kérdés, mikor menstruáltál utoljára, hanem az, mikor fogsz legközelebb. A peteérés kb. két héttel a következő menstruáció előtt van. Tehát ha pl. 22 napos ciklusaid vannak, akkor kb. a 8. napon, és mivel a spermiumok pár napig termékenyek maradnak a testedben, kb. a 2. naptól lehet a szexből lehet terhesség. Ha 31 napos ciklusaid vannak, akkor valószínűleg kb. a 17. nap körül van peteérésed, és kb. a 8. naptól lehet gyerek a szexből.

A "2 napja múlt el" azt valszínűsíti, hogy peteérés előtt vagy, és ha nincsenek nagyon hosszú ciklusaid, akkor igen, vedd be azt az esemény utánit. Igen, lórúgás, és ha többször szokott előfordulni, hogy lecsúszik, fontold meg a tablettát, az hosszabb távon kevésbé kavar be, mint az évi 1-2 esemény utáni.

Könyvajánló: Brochmann: A csoda odalenn.

2020. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme szerintem izgulni, inkább irasd fel az esemény utánit
2020. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!