Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell hogy írassak esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell hogy írassak esemény utánit? (petting, lsd lent)

Figyelt kérdés

A barátommal ma du. pettingeltünk, és lehet hogy peteérésem van mert 13.nap van. Orálisan elégítettem ki, szóval előváladék lehet hogy került a számba,de nem a számba ment el végül hanem a kezembe, utána hideg vízzel de szappanal megmostam a kezem,megtöröltem. Ő pedig a nemiszervét leöblítette, meg a kezét is, és megtörölte. Utána csókolóztunk,meg ujjazott és orálisan elégített ki. Ön szerint lehet hogy mégis maradt kezén ondó?

Vagy esetleg a szájunkból oda került..?

Félek mert hogy kb középidőben vagyok és mi van ha kicsi esélyel de mégis terhes leszek?

Írassak esemény utáni tablettát? SEGÍTSETEK!!!! félek nagyon!! de a tabitól is kicsit...



2013. máj. 17. 22:03
1 2 3
 1/23 I love csillagánizs válasza:
Ön szerint...? Ön hány éves?
2013. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
jaaaaj úgyan mááááár.... nem leszel ettől terhes...
2013. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

Én úgy nem estem teherbe, hogy belém hatolt... kissé fáradtak voltunk, és fel sem tűnt, hogy gumi nuku.

A barátja kérdezte meg tőle, poénból, hogy mi lenne, ha várandós lennék, erre esett le neki, hogy bas.szus.


Én halál nyugodt voltam - mondom, ha a szüzességem elvesztését követő alkalommal az leszek, akkor grat -, ő meg egy csomó oldalt végigbújt, amitől még idegesebb lett. De folyton ezzel húztam szegényt - bár, ha várandós maradok... ebbe nem is glok bele.

2013. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódjon, kisasszony, ennyitől nem lesz terhes. De a jövőbeli kellemetlenségeket és felesleges kérdéseket elkerülendő: úgy kívánatos, ha előbb a nő megy el, utána a férfi, és utána már nem pakolgatjuk a spermát ki s be.


Annyira öreg még nem vagyok, úgyhogy szerintem a jövőben tegeződjünk.

2013. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
szóval szerintetek nem kell eseményutáni? :( gondoltam inkább beveszem minth parázzam.. csak azt tudom h még amellett is van hogy valaki terhes marad szóval... :((((
2013. máj. 17. 22:21
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Be ne vegyél, ettől nem lehet teherbe esni. Az esemény utáni pedig egy elég durva dolog, csak akkor vesz be az ember ha tényleg nagy esélye van rá, hogy terhes lesz. De neked 0.
2013. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszönöm.... én se akarok csak nagyon félek!!
2013. máj. 17. 22:44
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Aranyom menj babázni! Kicsi vagy még a szexhez. Terhes akkor lesz valaki, ha beleélveztek a hüvelyébe. Pont.

Most nincs kedvem kiselőadást tartani arról, hogy miért.

Tablettát pedig nem fog a doki felírni teljesen indokolatlan, ugyanis annak az esélye, hogy teherbe estél 0, és feleslegesen nem fog magas hormontartalmú készítményt felírni.


Egy orvostanhallgató

2013. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ezt az átverést!

Nem is volt lent LSD :(

2013. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jaaah, LSD-t nehogy írass.
2013. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!