Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ditinell fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditinell fogamzásgátló mellett mikor élvezhet belém?

Figyelt kérdés

az orvos azt mondta hogyha vége a menstruációnak, mehet a menet!

viszont, amiket itt olvastam eléggé elbizonytalanított hogy első levelet végig kell szedni stb stb.. a ditinellt szedem ma lesz a 8. szem! nos az lenne a kérdésem hogy mikor élvezhet belém a barátom? kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban? ti ennél a fogamzásgátlónál mikor feküdtetek le úgy hogy belétek élveztek?


2020. dec. 14. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél úgy ahogy az orvosod mondott! Itt gyakorin 99% hogy hülyeséget ír, vagy szándékosan vagy tudta nélkül...
2020. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha a menstruációd első napján vetted be az első szemet, akkor azonnal véd.

Ha 2.-5. nap között, akkor első héten kell kiegészítő védekezés.

Ez le van írva a betegtájékoztatóba, és én így is tettem, nem vagyok terhes mégse.


Nem tudom itt miért mondják sokan, hogy első levelet be kell venni, ez hülyeség. Minden egyes fogamzásgátló leírásában ott van, hogy miként kell szedni, és a legtöbbnél (amiket én olvastam azoknál mind) max az első héten érdemes kiegészítő védekezést használni. Ha rendeltetésszerűen szeded, akkor úgy 99%-os védelmet ad.

2020. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves 2. válaszoló, nem szeretnék butának tűnni, viszont a menstruáció első napján kezdtem el szedni, ugyebár ma járok a 8. szemnél, mikor élvezhet belém a barátom úgy hogy ne kelljen félnünk?😊
2020. dec. 14. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen, élvezhet beléd.

Természetesen maximális védettség csak akkor lesz, ha rendeltetésszerűen szedted előző napokon. Tehát nem ment a hasad vagy hánytál 3-4 órával bevétel után, nem szedsz antibiotikumot, bizonyos gyulladáscsökkentőket, nem iszol orbáncfű teát, stb.

2020. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A seggedbe bármikor élvezhet. És a szádba is.
2020. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm hogy tudtál segíteni!😊
2020. dec. 14. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!