Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ditinell fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditinell fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

sziasztok

menstruáció első napján kezdtem el szedni, ma járok a 7. napnál!

az orvosom azt mondta hogy menstruáció után már közösülhetünk a párommal viszont amiket itt olvastam hogy első levélt várjuk meg stb eléggé elbizonytalanítottak!

van aki már szedte ezt a fogmazásgátlót? ti mikortól közösültetek? tapasztalatokat írjatok kérlek

emellett a mellékhatások mik voltak nállatok?


2020. dec. 11. 20:59
 1/4 anonim válasza:
En is ezt szedtem. Nekem is egy hetet mondott az orvos, mi mar utana gumi nelkul voltunk egyutt, nem lett belole semmi baj. En hiztam tole sajnos :/
2020. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló, köszönöm szépen a válaszod!

engem úgy tájékoztattak hogy nem magától a gyógyszertől hízol, hanem attól hogy nagyobb étvágyat kelt benned, ezáltal észre sem veszed hogy többet eszel és hízol!

én próbálok rá oda figyelni, ezáltal nem híztam még!

viszont én alapból fogyókúráztam egy olyan porral amely reggel este pótolja neked az ételt, azóta fogyok tőle és tele van vitaminnal, ha érdekel nyugodtan írj rám!

2020. dec. 12. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

A párom szedi, mi megvártuk vele az első levelet, addig ment óvszerben mint elötte is.

Nem volt mellékhatása, el nem hízott tőle (mondjuk nem is olyan alkat) annyi változott csak hogy befixálódott a ciklusa, 4 hetente kedden délután jön meg neki, elötte egy-két nap mozgás volt benne.

Sok sikert nektek is!

2020. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első gyógyszerem amint elmúlt a mensim belevágtunk nem lett baj, elviekben nem is lehet másképp nem írhatnák a papírjára hogy egyből véd (ha a mensid első napján kezdted, 7 nap után véd ha ha 2-5-ik nepon)
2020. dec. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!