Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak, ha "baleset"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha "baleset" történt, és a nőgyógyászom szabadságon van? Más orvoshoz nem szeretnék elmenni. Van olyan esemény utáni tabletta amit vény nélkül megkaphatok? Vagy fordulhatok a körzeti orvosomhoz is?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 23:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam a Rigesoft tabletta vény nélkül is kapható.. tényleg így van? És ez a gyógyszer biztos hatásos?
2008. nov. 30. 23:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elvetemült összvissza szedegetést elkerülendő nem lehet vény nélkül kapni esemény utánit.

A körzeti pedig elvileg nem írja fel, csak a nőgyógyász.

Ne parázz egy másik orvostól, nekem anno simán felírta, pedig még nem is a saját városomban voltam. Nem vizsgál, csak elmondod mi a szitu és szerintem rendben lesz a dolog. Ha kellemetlennek is érzed, gondolj arra, hogy a nem kívánt terhesség még kellemetlenebb :(

2008. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem feltétlen nőgyógyász irja fel.Bemész bármelyik ügyeletre és felírják. Én is az esti ügyeleten intéztem,ráadásul nem is a saját városomban. Nem kérdeznek semmit és nem vizsgálnak. Van olyan gyógyszertár ahol adnak recept nélkül is,de az nem szabályos csak a gyógyszerész jóindulatától függ(ha látja,hogy sürgős és nincs idő meg lehetőség feliratni).
2008. dec. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha az neked megéri, h terhes lehetsz, és ezért inkább nem mész másik nőgyógyászhoz, akkor így jártál.
2008. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csak egy körzeti orvos írta fel, igaz 2000 ft-ba került csak az h felírta... De persze megérte. Hatásos volt, ha volt vmi:D (Rigesoft) Ezután az eset után felírattam állandó fogamzásgátlót. Ha rendszeres nemi életet élsz, ajánlom neked is:)
2008. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!