Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tabletta 48 órával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tabletta 48 órával a "baleset után" is hatásos?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért 72 órás tabletta, mert 72 óráig lehet bevenni, utána felesleges.
2010. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért 72 orás aranyom.
2010. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minél később veszed be, annál nagyobb az esélye, hogy nem hat
2010. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként terhes vagy.
2010. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
... de már csak egy napig.
2010. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

72 oras altalaban 2 tabletabol all amit 12 ora eltetevel egymastol ekll bevenni ugy hoyg a masodik ne essen ki a 72 oras hatarbol.

Magyarul igen bar minnel hamarabb veszed be annal jobb.

2010. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt rá szükségem, én is kb ennyi idő elteltével vettem be, vagy talán pár órával előbb. Nekem hatott. De egyébként is minimális volt az esélye h terhes leszek, inkább csak a stressz miatt vettem be. Mikor történt az aktus, hányadik napján vagy a ciklusodnak?
2010. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Amikor nekem volt rá szükségem, én is kb ennyi idő elteltével vettem be, vagy talán pár órával előbb. Nekem hatott. De egyébként is minimális volt az esélye h terhes leszek, inkább csak a stressz miatt vettem be. Mikor történt az aktus, hányadik napján vagy a ciklusodnak?"


igazából én is csak a stressz miatt veszem majd be mert a barátommal megszakításos "védekezéssel" feküdtünk le, mert nem volt tervbe véve a dolog. tegnap történt a dolog kb 17:45kor, és a ciklusomnak 12. napján kb

2010. aug. 13. 15:54
 9/12 anonim ***** válasza:

"igazából én is csak a stressz miatt veszem majd be"


Neked nem csak a stressz miatt kell bevenned,hanem,mert épp peteérés környékén vagy!A kérdésedre a válasz pedig,igen,még hatásos,de tényleg gyorsan vedd be,így is 86%-osa tabletta,tehát nem 100,de még mindig jobb,mintha nem teszel semmit.Hamarosan a tabletta bevétel után vérezni fogsz,ez még nem a mensi,hanem a tabletta hatása.Utána lehet,hogy késni fog a menstruációd,de ez nem törvényszerű.Ne ijedj meg,ha késik,de ha 5 napnál többet késne,akkor orvos!Egyébként sem árt az aktus után két héttel tesztet csinálnod!

Ja és feltankolni magad óvszerrel vagy fogamzásgátlóval,hogy ilyen többet ne legyen!

2010. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé a peteérés és tüszőrepedés környékén vagy, úgyhogy sürősen!!! Most vagy a legtermékenyebb, ne feledd.
2010. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!