Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátlótól mennyit lehet hízni vannak mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Sziasztok elég fiatal vagyok es az orvos azért irta fel hogy menstruációt be tudjuk állítani nagyon sokat olvastam hogy meg lehet hízni és az lenne a kérdésem hogy mennyi idő alatt és fiatal korban is lehetséges e ez? Milyen hatásai vannak? Nem igazán értek ehhez. Előre is köszönöm a segítséget

2020. dec. 16. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el az utasítást.
2020. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam csak kivancsi voltam h valakinek van e tapasztalata :)
2020. dec. 17. 01:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Uristen! Be nem szednem a helyedben. Az ilyen orvosnak meg kulon gratulalok. A fogamzásgátló nem állít be semmit, mivel nem lesz menstruaciod, csak megvonasos verzesed, ergo kiiktatja a menzeszed. Ha abbahagyod, sokkal rosszabb is lehet utana.

Rendszertelen menzeszt sok minden okozhat, ki kene vizsgálni normalisan, nem mindenre fogamzasgatlot felírni...

Kérj beutalót endokrinologiara, menj el labor vizsgálatokra, nezess cukorterhelest, pajzsmirigyet, hormon szinteket stb. Legtobb esetben IR okoz rendszertelen ciklust. Keress egy masik nogyogyaszt, neki is mondd el a tuneteidet, a legjobb egy nőgyógyász-endokrinologus lenne. Mondd meg, hogy nem fogsz fogamzasgatlot szedni, mert nemsokara gyereket terveztek, vagy mond azt, hogy rengeteg trombozis volt anyai ágon a csaladban, mindegy csak ne irjon fel tablettát. Illetve egy hüvelyi ultrahangot is kérj, hogy kizarjatok a PCOS-t.

2020. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amugy hany eves vagy? Hany éve menstrualsz? 2,5 ev menstrualas kell ahhoz, hogy egyaltalan felírhasson az orvos fogamzásgátlót.
2020. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam minden fele orvosi vizsgalaton es igen 3 eve menstroalok es azalatt 4x volt
2020. dec. 17. 08:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs se RI se nem vagyok cukros volt huvelyi ultrahangom is meg minden fele vizsgalat tobbszor is 2 orvos mondta azt h gyogyszert szedjek teljesen el vagyok keseredve ahigy olvastam a gyógyszer mellekhatasait itt mindenki a legrosszabbakat irja : libido csokkenes es a hizas ami nagyon felek rendesen bekepzelem a tuneteket es borzaszto
2020. dec. 17. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinaltak Leiden mutáció szűrést is?
2020. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!