Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzasgatlo mellekhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzasgatlo mellekhatasai, illetve jo hatasai hany szem utan jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 19:41
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én évek óta a Belara-t szedem. Az első három évben kb. őrült módon szomjaztam tőle, és a barátnőm aki szintén ezt szedte, ő is ugyanígy volt vele. Én a mai napig használom, és nem híztam tőle, minden rendben van vele, és már nem szomjazom.
2012. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és olyat nem tapasztaltal,hogy rövidebb ideig tartott a verzes? mert sajnos neke egy hetig tart,es remenykedek,hogy a tablettatol rovidebb lesz. ma fogom bevenni a 3. szemet .
2012. dec. 15. 12:46
 3/3 anonim válasza:
Megint én! Rövidebb persze, de akik fogamzásgátlót szednek nem is úgy menstruálnak, mint akik nem. Nálam percre pontosan beállította a menstruációt. Évek múlva csúszott kicsit. Ez úgy nézett ki, hogy vasárnap vettem be az utolsó bogyót, és szerda reggelre jött meg. Vasárnap már volt, hogy nem is jött semmi, hétfőn meg újra szedtem, és elállt... néha pecsétel, de normális. Most ez már úgy néz ki, hogy van, hogy szerda estére jön meg vagy csütörtök reggelre, de nem tart tovább, ugyanúgy vasárnap vége is a tortúrának! :)
2012. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!