Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első nógyógyászati látogatás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nógyógyászati látogatás, tabletta feliratás. Mire készüljek? Mit vigyek? Miket fog kérdezni? Megvizsgál vagy csak kérdezget? POntosan kell (napra pontosan) tudnom az előző menstruációmat? Meddig visszamenőleg?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Pár napja megbeszéltük, hogy a tabletta lenne mindkettőnk szerint a legjobb. Kerestem nőgyógyászt, van már időpontom.


?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, mert picit azért izgulok! :)


L/17


2010. aug. 13. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! Ez a legfontosabb! :)

Iratok legyenek nálad,pl. taj kártya,személyi.Valószínüleg meg fog vizsgálni,de ez NEM FÁJ!Felülsz a vizsgálószékbe.Elég,ha csak a bugyidat veszed le.Valószínüleg vesz majd kenetet,amiből én csak annyit éreztem,hogy hideg a szerszám,amivel dolgozik,egyébként semmit.Ez kb. 5 másodperc.Aztán feldugja az ujját a hüvelyedbe,a másik kezével pedig az alhasadat fogja kicsit megnyomni.A méhedet vizsgálja.

Ennyi!!!A vizsgálatnak vége.Elötte megkérdezte,hogy szűz vagy-e még,mivel nem,ezért zajlott így a vizsgálat.

A menstruációdat nem kérdezi,csak azt,hogy most éppen megvan-e,mert akkor nem vizsgál.Nekem ezt mondta.

Lehet,hogy elküld vérvételre,ez nem biztos.Ha nem küld el,akkor valószínüleg azonnal felír valamilyen fogamzásgátlót.Elmondja mikor kell elkezdened szedni és ha gond van menj vissza.Ennyi történik és már mehetsz is haza. :)

2010. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bugyidat úgy értettem,hogy ha nadrág van rajtad,akkor természetesen azt is,ha szoknya,akkor az maradhat,csak a bugyi megy. :)Felül nem vizsgál meg,legalábbis engem nem vizsgált.
2010. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kenet pedig a rákszűréshez kell.Ehhez ad majd egy kis kartonlap félét,amire majd az eredményt írják.Az ereményért kb. 2 héten belül kellett visszamennem,ezt elfelejtettem mondani. Más tényleg nincs,úgyhogy befejeztem :)
2010. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok, bocs, ezt nem mondtam
2010. aug. 13. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
nedves zsepit, amivel előtte megtörlöd a nemi szervedet. meg esetleg 1 benti papucsot, mert cipővel nem fekhetsz föl. amugy pedig nem lesz gond, vesz kenetet, és annyi.
2010. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!