Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta rendsze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta rendszertelen szedése..lehetséges terhesség akkor is ha megjön?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is ne vessetek meg, tisztában vagyok vele hogy nem így kell szedni a tabit..Szóval triregolt szedek, és ebben a hónapban az első héten kimaradt kettő szem, aztán maradt még ki három szem, az utolsót se vettem be, de érdekes módon ugyanúgy pontosan megjött ahogy szokott. Egyébként rég szedem már, de lehetséges e vajon hogy akár így is terhes lehetek ha megjön? Van egy kis hányingerem de nem vészes... A hibámmal tisztában vagyok, de egyébként is tervezem hogy abba fogom hagyni a szervezetem mérgezését ezzel a tablettával.. Mert nem jókat olvasok róla..

2021. jan. 6. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen balfsz szedes mellett siman lehetsz terhes
2021. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bal@ szedés tudom de ahogy írtam tisztában vagyok vele és nem tudhatod mi okozta azt hogy nem szedtem..
2021. jan. 6. 06:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Amíg tablettát szedsz (már ahogyan...), addig nem a menstruációd jön meg, hanem a megvonásos vérzés. Nem ugyanaz, de azért a terhesség nagyon, de nagyon valószínűtlen.

Nem vetlek meg, látom, hogy tudod a lényeget, tisztában vagy vele, hogy felelőtlen vagy, cibálod az alvó oroszlán bajszát. A tabletta nem neked való. A mérgezéssel kapcsolatban gondolkodj el azon, hogy miért nem mutat a statisztika releváns adatokat azokra a nőkre, akik a "fejlett" világban kb. 50-60 éve szedik a hormonális foggátlókat (sokszáz millió nőről van szó). Vagy ez egy világméretű összeesküvés, amit a tuggyukkik szerveznek?

2021. jan. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van menstruáció, akkor szinte kizárt, hogy terhes legyél. Kár ezen aggódni.
2021. jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

“az első héten kimaradt kettő szem, aztán maradt még ki három szem, az utolsót se vettem be, ”


Vagyis egy teljes hetet kihagyták? Vagy első héten 3, majd második héten 2 és harmadik héten 1?

2021. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első héten kettő szem maradt ki, aztán a második héten is egy és végül az utolsó héten maradt kettő ki úgy hogy az utolsó szemet nem vettem be
2021. jan. 6. 08:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha észreveszed, hogy kihagytál egyet, akkor az előző napit vedd be akkor, aznap este pedig az aznapit. Másnap reggeltől pedig normálisan a többit. Így nem lehet baj. Figyelj oda, mert egy ismerősömnek 3 nap maradt ki ... ez idő alatt besikerült a baba.
2021. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Ha egyetlen szemet kihagytál, akkor arra a hónapra már NEM vagy védett!

Ha megjött a vérzés, még az sem garancia.

Tesztelj az utolsó aktus után 3 héttel.

2021. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!