Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma vesztettem el a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vesztettem el a barátommal a szüzességem, és gumi nélkül csináltuk de nem ment el bennem, ez 2x történt meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 02:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Használt babakocsi olcsón eladó!
2010. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes.. de nem értem, h h is gondoltad, h nem, amikor nem volt védekezés!!!
2010. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

de a hapsija se valami rendes gyerek:))

en mar nem tudom izgatni magam az ilyeneken, csak rohogok rajtuk:).

mellesleg IGEN teherbe eshetsz, naponta tesznek fel ilyen kerdeseket, a valaszok mindig ugyan azok lesznek...szerencsetlen

2010. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A sors veled sem tesz kivételt. Neked is ugyanakkora a teherbeesésednek az esélye, mint bárki másnak.

A teendők a következőek:

1. Gratulálok, hogy elvesztetted a szüzességed. Ez egy igen komoly lépés volt a felnőttévállás rögös útja felé. Bár még egy kicsit éretlenül történt a módja, de majd belejöttök.

2. Ha ma történt, akkor elméletben több, mint 48 órád van még terhesség utána tablettát szedni, de tájékoztatlak téged, hogy a Római Katolikus egyház szerint ez már gyilkosságnak számít és ugyanolyan, mintha abortuszt végeztél volna el.

3. Ha esetleg a gyilkosság gondolatával nem akarsz megbarátkozni, akkor marad a reménykedés, hogy a Jó Isten nem most akar benneteket szülőnek.

2010. aug. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Szia!


Mivel nem benned ment el,ezért nem biztos,h teherbe estél, de a fiúknak ienkor lehetnek előváladékaik.

Sztem keress fel egy nőgyógyászt,ha esetleg otthon nem tudod(vagy nem mered)megbeszélni anyukáddal; és esemény utáni tablettát is vegyél be.

és figyelj a menstruációdra mindenképpen!!!

ha egy hétnél többet késik,akkor sztem vegyél egy tesztet.

és a védekezési módszereknek mindenképpen nézz utána,mert ez nagyon fontos,ebből még bajod lehet,h nem vagy tisztában a dolgokkal!!!Sőőt már most is bajban érzed magad,mert ilyet kérdezel,amiatt amit megtettél....:S

Sztem amíg nem akarsz teherbe esni vagy nem szedsz fogamzásgátlót,addig ne hagyd,hogy óvszer nélkül szeretkezzetek!!!!!!!!!Akkor se ha a barátod megsértődne,vagy azzal fenyegetne,hogy elhagy!!! vagy bmi mással,ami miatt úgy éreznéd, hogy elhagyhat!!!!!!

Sztem nem kell Neked ez a külön stressz,amit most is átélsz, meg az sem,hogy teherbeess!!!A gyerek egy ajándék,de csak akkor ha mind a 2fél erre vágyik.Ne rontsd el az életedet ilyen felelőtlen cselekedetekkel!!!

Ha meg a pasid mindenképpen óvszer nélkül akarná, és fenyegetne,ahogy a fentiekben írtam,akkor meg hagyd ott!!!Ha vki ilyen bunkó,hogy ezzel zsarolja amásikat,csak azért,h neki jó legyen akkor az egy nagy nulla.

Pasid meg még úgyis lesz annyi...és hát gondolom úgysem ő lesz az életed, szal ha esetleg ilyenre akarna rávenni mégegyszer akkor ne hagyd magad,nem ér annyit az egész,hogy elcseszdaz életed,inkább használd ki amíg lehet,mert egy gyerekkel a nyakadban biztos anyagiháttér nélkül már nem nagyon tudsz majd mozogni a világban!


Remélem,hogy nem leszel terhes, és akkor lesz esélyed legközelebb már okosabbnak lenni,és tanulni ebből az egészből!!Sok szerencsét:)

2010. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Abból, ami történt csak egy dolog szűrhető le: hogy még nagyon messze voltál/vagy attól, hogy érett legyél a szexhez. Sajnos ez ma általános a fiatalok körében. Minél hamarabb meglegyen, de egyébként fogalmuk sincs, hogy valójában mit is csinálnak.
2010. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Hogy a francba lenne terhes ha a pasi nem ment el????? Ezt a sok barmot -.- A spermából lesz a gyerek ami bekerül a méhbe nem pedig attól ha bedugja a farkát a csajba, az nem elég a terhességhez.
2010. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnos elég, mivel az előváladékban előfordulhat spermium, ami már bőven elég, ahhoz hogy esetleg terhes legyen.
2010. aug. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!