Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Röviden: Szakadt óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röviden: Szakadt óvszer, esemény utáni tabi, újra szakadt, el van cseszve az életem? 18 L

Figyelt kérdés
Baleset megtörtént, kiszakadt az óvszer, azonnal mentem esemény utáni tablettáért, aznap icipicit pecsételtem is, azóta minden rendben, 1 héttel később meg hopp, újra kiszakadt és nem tudom mit csináljak mert esemény utánit félek újra bevenni, mivel óriási károkat okozhat a hormonháztartásomban. Maradt az imádkozás? egyébként nem a legtermékenyebb időszakomban vagyok.

#esemény utáni tabletta #òvszer #sikertelen védekezés
2021. jan. 12. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
A nőgyógyászt hívd fel azonnal!
2021. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Valamit nagyon bénán csinálhattok, ha folyton kiszakad, vagy gagyi márkát vesztek. 24 vagyok, rengetegszer szexeltem már, de soha nem szakadt ki. Én a helyedben felhívnám a nőgyógyászt, hogy most mit javasol, be vehetsz e még egy tabit.
2021. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ötpercenként cserélem az óvszert. Így biztonságosabb
2021. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is hívd fel a nőgyógyászod. Még egy hormonbombát bevenni elég durva lenne, de a baba is megeshet. Azt, hogy mikor vagy termékeny pedig nem tudhatod esemény utáni után.


A másodiknak is igaza van. Vagy érdemes váltanotok óvszert vagy egy másik védekezési módot találni.

2021. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Hiába vennél be esemény utánit, egy mert a működéséből kifolyólag egy ciklusban csak egyszer képes hatni. Viszont úgy összezavarhatja a ciklusodat, hogy eléggé kicsi az esélye az ovulációnak ennyivel utána, tehát nagy valószínűséggel nem estél teherbe. Persze biztos nem lehetsz benne. 2 hét múlva tesztelj és addig imádkozz.

Addig is használjatok más márkájú óvszert és vegyetek hozzá vízbázisú síkosítót.

2021. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

csak megnyugtatas keppen. azert nem olyan egyszeru teherbe esni. valaki honapokig probalkozik. es ha teherbe estel akkor sincs itt a vilag vege. nogyagyaszt keresd fel x hetig, siman injekcioval meg tudjak szakitani a terhesseget.


sok sikert es kiratas.

2021. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Milyen óvszert használtok? Soha nem akarom elhinni, amikor ilyet olvasok. Basszus, egy normális óvszert ha megfogod, kézzel, erővel sem lehet elszakítani, szerintem el lehetne húzni vele egy kamiont, max. nagyon éles tárggyal, késsel, ollóval, tűvel lehet benne kárt okozni. Akkor hogy a francban tud KISZAKADNI szex során?
2021. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Durex és síkosító.
2021. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászt felhívtam, azt mondta ez így bizonytalan és nem tudja megmondani. Sürgetett is, sajnos nem volt a legsegítőkészebb.
2021. jan. 12. 16:23
 10/17 A kérdező kommentje:
de egyébként mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat, főleg a nyugtatgatósat, mert nem is tudtam erről az injekcióról. Remélem semmi baj nem lesz
2021. jan. 12. 16:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!