Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Röviden: Szakadt óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röviden: Szakadt óvszer, esemény utáni tabi, újra szakadt, el van cseszve az életem? 18 L

Figyelt kérdés
Baleset megtörtént, kiszakadt az óvszer, azonnal mentem esemény utáni tablettáért, aznap icipicit pecsételtem is, azóta minden rendben, 1 héttel később meg hopp, újra kiszakadt és nem tudom mit csináljak mert esemény utánit félek újra bevenni, mivel óriási károkat okozhat a hormonháztartásomban. Maradt az imádkozás? egyébként nem a legtermékenyebb időszakomban vagyok.

#esemény utáni tabletta #òvszer #sikertelen védekezés
2021. jan. 12. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval: Durexet használunk.

Próbáltunk sokféle színt belőle, melyik a legjobb (mármint nem szín, de asszem a lilás az nekünk nagyon kiszakadós volt).


Pár alkalommal kiszakadt már. Napi többször szeretkezünk.


Először is, rendesen tegye fel. Mikor felteszi, fogja meg az ondótartályt, hogy véletlenül se legyen levegős.


Többször ellenőrizze aktus közben. A mikro méretű sérüléseket rajta nem lehet észrevenni, de a nagyobbakat igen.


Legtöbbször érezzük, amikor ki akar szakadni. Furább érzés.


Engedd ki magadból a levegőt (a hüvelyedből). Lehet az a baj, hogy sok levegőt "pumpál" beléd.

2021. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

Hááát én igy biztosan nem tudnék szeretkezni.

Erre figyelj meg arra közben, meg jaaa elfelejtettük a sikositot, fuuu olyan lesz a lepedő, jaa, benn matadt a levegő, ajaj ? Ne mááár :-)


Bizony nem csodálkozom ha nem sikerül orgazmusokat átélni-megélni :-).

2021. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

19:11 igen, nagyon szoktunk figyelni. Részletes és segítőkész választ írtál, nagyon köszönöm.


Fejlemények: még a kérdés feltétele estéjén felhívtam egy másik nőgyógyászt, aki többet mondott, azt javasolta hogy óvszer mellett szedjek fogamzásgátló tablettát is, de attól félek, hogy felborítaná a hormonháztartásomat és a libidómat is megölné. Tényleg maradt az imádkozás, a második doki szerint nem valószínű hogy baj lesz, de nyilván elég nagy stressz volt ez a pár nap.


Azért írok majd folyamatosan fejleményeket, hogy akik ebbe a kellemetlen helyzetbe kerülnek, tudjanak majd valami hasznosat vagy megnyugtatót olvasni.

2021. jan. 13. 18:45
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nekünk a masculan sensitive szakadt ki, valószínűleg kicsi volt a páromnak mert feltenni is nehezebb volt. használtunk már durexet és vissza is váltottunk rá, de sajnos a történtek után még nehezebben tudom elengedni magam. Remélem ez változni fog.
2021. jan. 13. 18:47
 15/17 anonim ***** válasza:
10%

Tudjátok az a baj hogy :

20-onéve rájöttek hogy az óvdzerkereskedelem sokkal nagyobb biznisz a világon, mint a fogamzásgátlótabletta. Ezért átformálták marketingdumával a lányok és fiuk gondolkodását és 10-enéven keresztül átnevelték őket az óvszer irányába. És több a kiszakadásos baleset-idegeskedés mostanság, mint a tablettás hormonfelborulás.

Nekem ezek tények és a véleményem.

Vagyis a hormonfelborulás is duma. Igen vannak ilyen esetek, ez tény. De nem ez a jellemző.

Amikor mi 16-18 évesek voltunk, a szüleink vittek tablettát feliratni.

2021. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagyon félsz, kombinálhatjátok az óvszert hormonmentes módszerekkel is. Pesszáriummal, spermiciddel, megszakítással. Így ha mégis kiszakad, biztos lehetsz benne, hogy nincs okod aggódni.
2021. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%

A 19:11-es vagyok.


A párom nekem egyáltalán nem engedné, hogy tabival védekezzünk, mert nagyon magas a libidóm és tuti megölné (neki is, szóval szexuálisanis tökéletesen passzolunk, így érthető), hízni sem akarok, stb.

Igen, a tabival ez a baj. Sok mellékhatása van és nagyon felborítja a hormonháztartást. Van, akinek beválik.

Tudtad, hogy a tabinál a vérzés nem is rendes menstruáció? Csak megvonásos vérzés.

Eleve úgy működik, hogy elhiteti a szervezeteddel, hogy terhes vagy.

Nyilván nem tesz jót, ha évekig terhesnek érzi magát a test.


De ha óvszer mellett így félsz, akkor a 16-ossal egyetértek, hormonmentessel kombinálhatnátok.

2021. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!