Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném, mostantól két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, mostantól két órával hamarabb bevenni a fogamzásgátlóm. Ez megoldható?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy mit kell csinálnom, ha mostantól két órával előbb szeretném bevenni a fogamzásgátlóm? Eddig este kilenckor vettem be, de mostmár nagyon fáradt vagyok addigra, és jó lenne hétkor bevenni inkább. Azt lehet, hogy egyik nap már hétkor veszem be, és utána mindennap hétkor? Vagy félóránként csúsztassam? (Nem régóta szedem, petefészek ciszta miatt kaptam, így nincs sok tapasztalatom.)

Köszönöm a válaszaitokat előre is! Legyen szép napotok!:)



2021. jan. 15. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán vedd be egyik nap 2 órával hamarabb és utána mindig így.
2021. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Konzultálj előbb Müller Cecivel szerintem. Ezt ne bagatelizáld el, egy nemzet sorsa múlhat rajta!
2021. jan. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél órával korábban vedd be minden nap. 4 nap és sunshine!!
2021. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy neked kényelmesebb. A hatás szempontjából nincs jelentősége.
2021. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!