Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tenni az ellen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen, hogy elélvezés érzete elött ki jön az Ondó? Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Sokszor mikor csak maszturbálást végzek, elsülés érzet elött már elkezd kijönni és hiába állok meg vagy csinálom lassabban mindenféle képpen szivárog, de elsülésnél is normális mértékben jön ugyanúgy. És félek, hogy ez szex közben veszélyes lenne, hiszen akkor elélvezés elött már spermium kerül a lányba.

2021. jan. 24. 05:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hozz óvszert.
2021. jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az még nem ondó, csak az előváladék.
2021. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert te is megszakításos módon akarsz “védekezni”?
2021. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

van ilyen, szerintem sokmindent nem tudsz kezdeni vele. mindig ezt tapasztalod vagy csak neha? figyeld meg, h mikor fordul ez elo gyakrabban.


de amugysem tul jo vedekezes nelkul, megszakitassal szexelni, tehat ovszer egyebkent is ajanlott vagy gyogyszer a csajnak vagy egyeb fogamzasgatlasi .

2021. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez az előváladék. És ja húzz kotont.
2021. jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Túlságosan a határig mész. Lassabban csináld.
2021. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel semmit se lehet csinálni, ez az előváladék. Nem lesz veszélyes a lányra, ha használsz óvszert.
2021. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A gumi-ig énis eljutottam, hogy kell oké. Na de nem is kényelmes, plusz akor is a legjobb gumi nélkül lenne. :/
2021. jan. 24. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy mit válaszolunk, nem hinném, hogy valaha voltál vagy leszel a közeljövőben nővel.

Én pl. az első randin basználak ki, ha ilyent mondassz "Na de nem is kényelmes, plusz akor is a legjobb gumi nélkül lenne. :/"

2021. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 én is kirúgnálam mint macskát sz@rni ha ez lenne az indokod. Én meg legyek terhes mi? Vagy nemibeteg. Mert neked nem kényelmes de folyik belőled a sperma...
2021. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!