Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tenni az ellen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen, hogy elélvezés érzete elött ki jön az Ondó? Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Sokszor mikor csak maszturbálást végzek, elsülés érzet elött már elkezd kijönni és hiába állok meg vagy csinálom lassabban mindenféle képpen szivárog, de elsülésnél is normális mértékben jön ugyanúgy. És félek, hogy ez szex közben veszélyes lenne, hiszen akkor elélvezés elött már spermium kerül a lányba.

2021. jan. 24. 05:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A nemi betegség se kényelmes, teherbe esni se kényelmes, abortuszra menni se kényelmes, szülni se kényelmes, gyerektartást fizetni se kényelmes... Stb

Amíg ilyen a hozzá állásod, inkább ne szexelj. Vagy ha mégis, akkor a 7es válaszban leírtam, kell a gumi. Ha egyszer lesz komoly kapcsolatod, ott majd megbeszélitek közösen, hogy mi a legjobb mind a kettőtöknek.

2021. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#11 szerintem nem lesz komoly kapcsolata ezzel a hozzá állással. szerintem egy lány se akar megszakítással védekezni
2021. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!