Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lehetséges, hogy a fogamzásgátló miatt változott meg a hangulatom, ezáltal a személyiségem?

Több, mint egy éve szedek fogamzásgátlót (Yadine), amióta rengetek lelki problémám van.

Sokkal kevésbé van önbizalmam, illetve nagyon sokat sírok. Rengeteget veszekszem a barátommal, ő már szakítani is akar velem emiatt. Azt beszéltük meg, hogy most abbahagyom a szedését és várunk egy hónapot, hogy kiderüljön, van-e valami változás.

Két éve vagyunk együtt, és az első egy évben semmi probléma nem volt.

Konkrétan attól a naptól kezdve van ez, amióta bevettem az első bogyót.

Van-e valakinek hasonló tapasztalata? Ez a folyamatos hangulatingadozás már megkeseríti az életemet.

20/L



Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló tabletta, védekezés, hangulatingadozás, mellékhatás

  aug. 12. 17:53  Privát üzenet  

A válaszok

Persze, gyakori mellékhatás.

Nekem ilyen problémám nem volt, viszont teljesen felborította a belfloramat. Állandó volt a hányinger, hasmenes, szédülés



A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 12. 17:55 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Nem személyes tapasztalat, de amikor gondolkodtam rajta, hogy elkezdjek tabit szedni utánaolvastam a dolognak, és sok nagyon hasonló történetet tálaltam, illetve ennél még extrémebb eseteket is (például valakinél pánikbetegséget hozott elő), szóval szerintem lehet köze hozzá.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 12. 17:57 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Igen, én is Yadine-t szedek és hasonlót tapasztaltam.


Hány napja hagytad abba?



A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 12. 18:03 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Lehet pszichés is

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 12. 18:06 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Én deciorat szedek lassan 1 éve, és ugyanez van nálam is, de eddig bele se gondoltam hogy a győgyszertől lenne, nagyon sokat változik a hangulatom, soha nem sírtam ennyit, mint mióta szedem. 26N

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 12. 19:29 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Sexológus nevű felhasználó válasza:

A szélsőséges hangulat ingadozásnak mentális oka is lehet, nem feltétlenül a hormontartalmú fogamzásgátló váltja ki, bár az is okozhatja. Konzultáljon a nőgyógyászával és váltson másik készítményre.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 12. 19:30 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Többféle oka is lehet. De gondolj bele, a hormonok hatnak a hangulatunkra.


Figyelj, hagyd abba, valószínűleg javulni fogsz. Én is letettem azt a mocskot, mert nem tudok már rá mást mondani. 4 hónapja nem szedem, és mindig érzem a negatív hatásait. Ha meg nem javulsz, akkor felkereshetsz egy pszichológust.



A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 13. 22:24 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Pharmatex kapszula rettentően csíp, már, szúr, meddig tart ez a kínzó fájdalom, mit lehet ellene tenni?
Miért ellenzi ennyire a fogamzásgátlót?
Veszélyes lehet számomra a fogamzásgátló szedése?
Ha fogamzásgátlót váltok, akkor kell kiegészítő védekezés?
Ilyenkor véd a fogamzásgátló tabletta? (többi lent)
Kimaradt tabletta okozhat ilyet?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!