Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ideig lehetnek mellékha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehetnek mellékhatásai az ElleOne esemény után tablettának?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Eddig minden rendben ment a védekezéssel, viszont legutóbb lejött a gumióvszer,amit csak későn vettünk észre és sajnos elment bennem. Hamar intézkedtünk és kb fél órán belül bevettem az ElleOne-t (ahol élek nem vényköteles) . Nem tapasztaltam utána semmilyen komolyabb mellékhatást az enyhe hányingeren kívül,ami hamar elmúlt. Mindez 13 napja történt . A menstruációmnak 6 nap múlva kéne megjönnie , a napokban viszont enyhe hányingert tapasztalok , valamint kissé megduzzadtak a melleim. Lehet ez a tabletta késői mellékhatása vagy ez már a terhesség korai jele/jelei?


21|L



2021. jan. 27. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokra összezavarja a menstruációt. Bármilyen tünetet tapasztalsz, az még nem lehet terhesség miatt, nagyon korai, hetek múlva tehetne aktuális. A PMS tünetek ugyanúgy megjelennek terhesség esetén is, felesleges kombinálnod.
2021. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Ovuláció előtt 2-3 nappal voltam mikor megtörtént, akkor elvileg nem annyira hatásos a tabletta ,emiatt aggódom. Nagyon stresszelek a hányinger miatt . A teszt már megbízható vagy várjak még vele?
2021. jan. 29. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Aktus után 14 nappal már tesztelhetsz, esetleg érzékenyebb 10-es teszttel, annak már kellene mutatnia. Valószínűleg csak stresszeled magad, de egy teszt mindenképp megéri, hogy megnyugodj.
2021. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma megjött a menstruációm. Élénk piros vér és a hasam is úgy görcsöl,mint általában az első napokon. Fogok azért csinálni egy tesztet miután lejár,hogy teljesen megnyugodjak.
2021. jan. 30. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy így lesz, most már nyugodj meg.. Legközelebb meg figyeljetek oda jobban, lehet, hogy nem megfelelő irányban lett felrakva, vagy rossz volt a méret.
2021. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,mostantól jobban fogunk erre figyelni.Köszönöm,megnyugtató érzés volt, hogy segítő válasz érkezett a kérdésemre:)
2021. jan. 30. 14:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem enyhébb a menstruációm ,mint eddig és még mindig megvan az émelygés. Lehetek terhes vagy ez mellékhatásként jelentkezhet? Tesztelhetek menstruáció alatt?
2021. jan. 31. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!