Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha vannak mellékhatásai a 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak mellékhatásai a 72 órás esemény utáni tablettának, attól még lehet hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
alhasi fájdalom,álmosság,ma volt de nagyonppicit éreztem hányingert...12 órára bevettem,csak előváladék került belém,de aznap volt megömlése szóva valószinüleg volt benne élő sperma..fiatal vagyok,ezért semikép psem kéne baba..8 napja,hogy bevettem,vérzésem nem volt,pár napon belül kell menstruáljak...
2015. jún. 27. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A 72 órás tabi kifejezetten erre készült.. Nem vagy terhes ..
2015. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

hogyne lennének

a mesid is késhet

olvasd el a tájékoztatóját

nem lehetsz terhes,de végy majd egy tesztet,hogy megnyugodj

2015. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..lehet hogy ovulacióban voltam,ezért mégjobban félek..
2015. jún. 27. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy terhes, de azért van 20% esélye így is, hogy időben bevetted.

A mellékhatásoktól függetlenül.

Tesztelj majd 2 hét múlva, vagy menj el orvoshoz... de kicsi az esélye, ne izgulj.

2015. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma megjött,nagyon örülök :D
2015. júl. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!