Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mellékhatások fogamzásgátlónál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellékhatások fogamzásgátlónál sok év után?

Figyelt kérdés

Nagyjából 9 éve szedem a Symiciát, komolyabb mellékhatásom nem volt. Híztam, de azt az életmódomnak tudom be, most változtattam, és szépen fogyok. Libidóm nem csökkent.

Az utóbbi hónapokban, lehet, években is, csak nem tűnt fel ennyire, rettentő hangulatingadozásaim vannak, minden zaj zavar, sokszor egy ártatlan kérdés is felcsesz és bekapcsol a hisztis picsa üzemmód. Igyekszem ezt leküzdeni, de mintha fel akarnék robbanni olyankor. Ingerült vagyok sokszor, feszült, és egyre kedvetlenebb. Nem minden napra jellemző ez, időközönként.

Lehet ez a fogamzasgátló tünete ennyi év után, vagy máshol keressem az okot?

Nőgyógyászt a közeljövőben mindenképp fel fogok keresni, de addig is érdekelnek vélemények, főleg tapsztalatok.

Köszönöm!

26/N



febr. 18. 20:23
 1/1 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy ennyi idő után már nem jönnek ki új mellékhatások, lehet hogy semmi köze a tabihoz. Mindenesetre ha gyanús, hogy miatta van, nőgyógyász tud segíteni, de én ilyenről még nem hallottam.
febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!