Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnám kitolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kitolni a menstruációm?

Figyelt kérdés

Szerdánként kezdem szedni a gyógyszert, azaz kedden veszem be az utolsót, és pénteken jön meg. Ez elég kellemetlen, hogy hétvégén. Hogyan oldható meg, hogy hétfőn vagy kedden jöjjön meg?

(Nem teljesen ideillő, bocsánat...)


2010. aug. 17. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szültél már gyereket?

Ha nem, akkor kérdezd meg anyád milyen, ha igen, tudod milyen tolni. Hajrá;D

2010. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én egyszer azt hallottam h egyél citromot mármint a rendes gyümölcsöt:) de nem tudom h milyenXD
2010. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szedd tovább a gyógyszert még néhány napig, és később tartsál vele szünetet. A legtöbb típussal akár hetekig el lehet így tolni a vérzést. De azért előtte olvasd el a használati útmutatót, ott pontosan le van írva, hogy a tiédnél hogyan működik. ;)
2010. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sok húsos étel, aztán pedig csomó gyümölcs, és fok késni egy pár napot, vagy éppen sietni.


nekem bejött.


és nálam is pont ez volt a baj.

2010. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A citromos téma nekem már bejött^^ 2dl citromlé=3 nappal kitolás:P
2010. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!