Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm ?

Figyelt kérdés

Igazából tudom, hogy lehet hisz nincs biztos 100%-os módszer esetleg a fogamzásgátló. Igazából olyan emberektől szeretnék tanácsot aki már volt hasonló helyzetben.

Na szóval az van, hogy együtt voltunk hétvégén. Megszakításos módszert alkalmazunk már jó pár éve. Mint kiderült most lesz peteérése.

Első aktuskor időben kivettem nem mentem el viszont amikor már kivettem utána már jött pár csepp.

Utána eltelt pár óra csináltunk ezt azt.

És pár óra elteltével ismét volt egy hasonló aktus akkor is időben kivettem. Tudom, hogy az előzőből maradhatott a hugycsőben, viszont egyszer biztos vizeltem vagy többször. Egyébként már 5 éve vagyunk együtt.



2021. márc. 2. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A megszakításos módszer nem rendes védekezés. Igen, lehet terhes a barátnőd.
2021. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálunk apuka!
2021. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazán szerencsések vagytok, hogy eddig nem lett állapotos a kedvesed! Viszont nem tudom, hogy hallottál-e róla, de már az előváladéktól is megfoganhat az "utódotok". Ráadásul a sperma napokig kényelmesen és vígan megél a méhben.


Úgyhogy tényleg szerencsések vagytok. :)


Válasz a kérdésedre: Igen előfordulhat. Aktus után 14-15 nappal vegyetek tesztet, vagy menjetek el dokihoz, az a legbiztosabb :)

2021. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Gratula a gyerekhez! Biztos szerettétek volna, azért is nem védekeztetek
2021. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

A megszakítás nem védekezés. A barrieres,hormonális dolgok számítanak védekezésnek(meg a LAM és társai is védekezéshez sorolhatóak, meg természeten a sima rézspirál)

Illetve nézz utánna a pearl-indexeknek, ha d*gni tudsz de semmit nem tudsz a témáról.

2021. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
5 év után miért gond ez?
2021. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Megszakításosnál BÁRMIKOR lehet terhes, akkor is ha időben kivetted, mert az előváladékban is lehet pont egy spermiumsejttel több mint "kellene".

Egy lutri a megszakításos, van aki ugyan évekig megússza (ahogy olyanok is akik évekig próbálkoznak babával, mégsem jön össze), másnál meg pár alkalom után sikerül megszakítással összehozni a babát. A gond az hogy előre sosem tudod ti melyik "típus" lesztek.

2021. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az.
2021. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom tervezett baba lesz. Aztán nem lelépni sunyin, hiszen nem nagyon tiltakoztál a készítésekor.
2021. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!