Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nagyon parázik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon parázik, lehet terhes?

Figyelt kérdés

Szombaton voltunk együtt, első alkalom. Nagyon szük és nezezen megy neki, én is éreztem. Én úgy éreztem, hogy benne se voltam ergo kb esélytelen, ő sem biztos hogy benne voltam. 2 ujjam is elég nehezen fér be. De aggódik mégis, mert gumi nélkül kezdtünk neki.

Ma jött meg a havija, kicsit korábban mint szokott de azt mondta ez nála normális.

Lehet terhes?



2020. szept. 14. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Lehet.
2020. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha óvszer nélkül hatoltál bele "naaa csak pár húzásra az elején" akkor bizony benne lehet a pakliban. Kicsi az esélye, de nem kizárható... kockáztattatok, most parázhattok amíg nem csináltok tesztet. Megérte?
2020. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött neki, akkor nem terhes. De attól, amit csináltatok, teherbe lehet esni. Kevés eséllyel ugyan, de ha pechetek van, nem fog vigasztalni, hogy erre kicsi volt az esély. Ha nem akartok gyereket, védekezzetek rendesen az elejétől.
2020. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Védekezzetek
2020. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet azt nem tudni, hogy benne voltál-e?

Egyébként védekezésről, pl óvszerről hallottál már?

2020. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy fájt neki és amint odaértem egyből elhúzódott. Ebből gondolom hogy igazáb bent se voltam.

A jövőben biztos védekezünk..

2020. szept. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!