Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 vélemények?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 vélemények? (Túl sok negatívumot olvastam róla...)

Figyelt kérdés

3 évig szedtem altforalle-t (már amúgy is érett a váltás), de az utóbbi időkben komoly hangulatingadozásom volt, enyhe depressziós tüneteket produkáltam és sosem volt teljesen pontos a menstruációm (annak ellenére, hogy rendesen szedtem).


A nőgyógyászom a Lindynette 75/20-at írta fel nekem, de mindenhol csak a negatívumokat olvasom róla.

- Nehézkes nedvesedés

- Hízás

- Szexuális vágy csökkenése


Tényleg ennyire rossz ez a gyógyszer? Eléggé félve vágok bele a szedésébe, hiszen éppen most szántam el magam az életmódváltásra, nem szeretnék a gyógyszertől meghízni.



2021. márc. 15. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg ennyire.
2021. márc. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden fogamzásgátló tud jó és rossz lenni.

Mindegyiknek vannak olyan mellékhatásai amiket felsoroltál.

Attól, hogy ennyire rossznak állítják be, nem jelenti, hogy ne vált volna be eddig valakinek. Hisz gondolj bele: eszel egy jó helyen, akkor büszke vagy az étteremre és továbbra is jársz oda. Ha viszont csalódsz benne, akkor a bánatodat egyből megosztod minden közösségi felületen, a Google map-on leértékelsz és kritizálsz. Ezért nem lehet adni a sok negatív kommentre, hisz ha megnézed pl minden állami kórház nagyon le van pontozva mégis nekem voltak nagyon jó tapasztalataim.

2021. márc. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!