Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap után kedzem szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap után kedzem szedni a fogamzásgátló tabit (lindynette20) ez jó lesz így mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha minden nap este 7kor beszedem a tabit akkor meg kell várni 3 órát tehát este 10ig hogy felszívódjon?és aztan lehet csak szexelni vagy ezen csak én gondolkodtam el?ilyeneket bezzeg nem ír abba a nyomorult betegtájékoztató vicc az egész
2019. jan. 21. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi vagyok én, nőgyógyász?
2019. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menstruáció első napján kezded el szedni, akkor kb 5 nap alatt alakul ki, ha viszont később,akkor a teljes védettség a ciklus végén lesz teljes.
2019. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Akármennyi idős vagy én nem szednék a helyedbe fogamzásgátlót...pár év múlva majd az lesz a baj h nem fog megjönni a havid és jol meghizol...de ez csak ez én véleményem (nem rosszbol irtam)

24/l

2019. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezded szedni, el kell telnie pár napnak/hétnek, hogy elkezdjen szinte teljes védelmet nyújtani.

Onnantól kezdve tökmindegy mikor kefélsz, a fogamzásgátló által védett leszel akár reggel 6-kor, akár este 8-kor jön meg a kedvetek egy kis hancúrhoz.

2019. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várjál 2 hetet,az a biztos.
2019. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem írja a betegtájékoztató, hogy ne rakd a gyógyszert a mosógépbe és ne dugd a seggedbe, az értelmesebb embereknek mégsem jut eszébe ilyesmi.

Ha kicsit is felfognád, hogy működik a tabletta, akkor rájönnél, hogy totál értelmetlen a kérdés. A tablettának az a lényege, hogy a folyamatos szedéssel megakadályozza a peteérést és az ovulációt, ergo k.vára mindegy, hogy egy nap hányszor, hány órakor, milyen pózban, hány emberrel szexelsz, folyamatosan véd.

2019. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!